آخرین اخبار بانک و بیمه

۲۴۰ واحد صنعتی در استان سمنان تسهیلات دریافت کردند

محمد رضا صادقی در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن بیان اینکه در سال گذشته و در قالب ستاد رفع موانع تولید، بانک‌های عامل استان سمنان به ۲۴۰ واحد صنعتی تسهیلات بانکی پرداخت کردند، ابراز کرد: یک هزار و ۳۷ میلیارد تومان تسهیلات بانکی رونق تولید و رفع موانع در سال گذشته به واحدهای صنعتی استان …

محمد رضا صادقی در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن بیان اینکه در سال گذشته و در قالب ستاد رفع موانع تولید، بانک‌های عامل استان سمنان به ۲۴۰ واحد صنعتی تسهیلات بانکی پرداخت کردند، ابراز کرد: یک هزار و ۳۷ میلیارد تومان تسهیلات بانکی رونق تولید و رفع موانع در سال گذشته به واحدهای صنعتی استان سمنان پرداخت شد.

وی با بیان اینکه در ستاد رونق تولید و رفع موانع استان سمنان مقرر شد تا با مساعدت بانک‌های عامل، واحدهای مشکل دار بخشی از بدهی‌هایشان را به مجموعه‌های بانکی پرداخت و مابقی امهال و تقسیط شود، افزود: ارائه تسهیلات و حمایت از تولید دو رویکرد استان در سال ۱۴۰۱ بوده است.

معاون استاندار سمنان با بیان اینکه رویکرد جدیدی را در سال ۱۴۰۲ در بخش اقتصادی انتخاب کرده‌ایم، تاکید داشت: برای سال جاری در استان سه رویکرد اصلی اقتصادی مد نظر قرار دارد که نخستین آنها پرداختن به ارزش‌های راهبردی رسته‌های مهم تولیدی است.

صادقی مردمی کردن اقتصاد را دومین اولویت اقتصادی استان سمنان در سال ۱۴۰۲ دانست و ابراز داشت: تقویت بخش تعاون همچنین به حرکت درآوردن اقتصاد روستایی با حمایت‌هایی که صورت خواهد گرفت برای سال جاری برنامه‌ریزی شده است چرا که اعتقاد داریم هر کجا مردم وارد میدان شده‌اند، توانسته‌ایم شاهد تحولات خوبی باشیم.

وی با بیان اینکه تقویت تجارت خارجی سومین اولویت استان سمنان در سال ۱۴۰۲ است، گفت: در این راستا از ظرفیت واحدهای تولیدی مهم استان سمنان به خصوص برای صادرات به کشورهای منطقه بهره گیری خواهد شد.

منبع خبر : ایران اکونا

امتیاز به خبر
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!