غذا، دارو و کشاورزی

گسترش روابط و تعاملات اصفهان با کشورهای هدف با تعریف طرح‌های «پروژه محور»

به گزارش خبرگزاری سرمایه ایرانی و به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری اصفهان، کمیته گسترش همکاری‌های استان با کشورهای هدف _شنبه یازدهم آذر _ با حضور سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری و سایر اعضا برگزار شد. در این نشست مصوبات سفر هیأت سیاسی و تجاری اصفهان به کشور روسیه …

به گزارش خبرگزاری سرمایه ایرانی و به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری اصفهان، کمیته گسترش همکاری‌های استان با کشورهای هدف _شنبه یازدهم آذر _ با حضور سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری و سایر اعضا برگزار شد.

در این نشست مصوبات سفر هیأت سیاسی و تجاری اصفهان به کشور روسیه که سال گذشته رقم خورد؛ بررسی و راهبرد مشارکت اصفهان با کشورهای هدف از جمله روسیه مورد بحث و گفت‌وگو قرار گرفت.

در این نشست محمود حقیقت سرشت با تأکید بر تدوین مباحث پروژه محور در گسترش روابط و تعاملات با کشورهای هدف، اظهار کرد: موضوع مشخصی بر اساس ظرفیت‌های اصفهان و کشور هدف تعریف و در زمان‌بندی مشخص مسیر حرکت تدوین گردد.

وی ادامه داد: انتظار می‌رود پروژه‌هایی که در یک دوره مشخص به نتیجه می‌رسد برای توافقنامه‌های بین‌المللی تدوین و ارائه شوند.

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری خاطرنشان کرد: مسیر حرکت فعالان اقتصادی استان بایستی مشخص باشد و در این مسیر از هرگونه بزرگنمایی پرهیز شود و طرح‌هایی که جنبه اجرایی شدن در مدت زمان مشخص دارند در نظر گرفته شوند.

گفتنی است در این نشست مقرر شد نقشه راه اصفهان در نهمین اجلاس مشترک همکاری‌های اقتصادی ایران و قطر نیز ترسیم شود.

نهمین اجلاس مشترک همکاری‌های اقتصادی ایران و قطر به منظور بهبود روابط تجاری و اقتصادی دو کشور برنامه‌ریزی شده است که با حضور مقام‌های ارشد دولتی و همچنین تجار ایرانی و قطری برگزار شود.

منبع خبر : ایمنا

امتیاز به خبر
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!