دسته بندی نشده

کشف فرار مالیاتی ۱۵۷ میلیاردی در کردستان

به گزارش سرمایه ایرانی و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار علی آزادی اظهار کرد: مأموران پلیس امنیت اقتصادی استان کردستان با اشراف اطلاعاتی از فرار مالیاتی توسط مودیان مالیاتی مطلع و موضوع را در دستور کار خود قرار دادند. وی افزود: پس از هماهنگی با مراجع قضائی و با تحقیقات جامع و کامل …

به گزارش سرمایه ایرانی و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار علی آزادی اظهار کرد: مأموران پلیس امنیت اقتصادی استان کردستان با اشراف اطلاعاتی از فرار مالیاتی توسط مودیان مالیاتی مطلع و موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: پس از هماهنگی با مراجع قضائی و با تحقیقات جامع و کامل از مودی مذکور و استعلام از سامانه گمرک و اداره کل مالیات مشخص شد که با سو استفاده کارت بازرگانی به میزان ۱۵۷ میلیارد تومان انواع لوازم خانگی توسط افراد ناشناس با سو استفاده از کارت بازرگانی وارد کشور شده است که این اقدام منجر به فرار مالیاتی و تضییع حقوق بیت‌المال به میزان ۱۵۷ میلیارد تومان شده است.

فرمانده انتظامی استان کردستان با بیان اینکه در این رابطه ۱۹ نفر متهم دستگیر و به مراجع قضائی معرفی شدند، خاطرنشان کرد: پلیس با هوشمندی تمام فعالیت‌های اقتصادی افراد را رصد کرده و با هرگونه اخلال در نظام اقتصادی مقابله می‌کند و شهروندان نیز هرگونه جرایم اقتصادی را از طریق فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.

منبع خبر : ایمنا

امتیاز به خبر
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!