تحلیل بنیادی سهام

چکیده تحلیل بنیادی «کمینا» –

به گزارش ، شرکت شیشه سازی مینا در سال ۱۳۴۵ به ثبت رسید. این شرکت در سال ۱۳۵۴ به سهامی عام تبدیل و در سال ۱۳۹۷ در فرابورس ایران پذیرفته شد. کارخانه تولیدی در شهر تهران با ظرفیت اسمی ۳۰ هزار تن مشغول به فعالیت می‌باشد. شرکت از سال های قبل طرح توسعه احداث کارخانه‌ی …

به گزارش ، شرکت شیشه سازی مینا در سال ۱۳۴۵ به ثبت رسید. این شرکت در سال ۱۳۵۴ به سهامی عام تبدیل و در سال ۱۳۹۷ در فرابورس ایران پذیرفته شد. کارخانه تولیدی در شهر تهران با ظرفیت اسمی ۳۰ هزار تن مشغول به فعالیت می‌باشد. شرکت از سال های قبل طرح توسعه احداث کارخانه‌ی قزوین با تولید محصولات مشابه کارخانه تهران را به ثبت رسانده است.در سال ۱۴۰۱ طرح توسعه بصورت آزمایشی وارد مدار شد و در حال حاضر در حال تولید می‌باشد. محصولات شرکت شامل بطر، جار و سر بطر می‌باشد. بنیاد مستضعفان با ۶۲.۲۵درصد، بصورت مستقیم و غیر مستقیم سهامدار این شرکت می‌باشد.

شرکت شیشه سازی مینا در سال ها ی گذشته محصولات صادراتی خود را در حدود ۳۰۰ دلار به ازای هر تن بفروش رسانده است. برای سال ۱۴۰۲ و ۱۴۰۳ نیز نرخ صادراتی محصول بطر و جار ۳۰۰ و ۳۱۱ دلار به ازای هر تن پیش بینی شده است. نرخ ریالی صادرات و داخلی محصولات برای سال ۱۴۰۲ به ترتیب ۱۱،۷۰۰ و ۱۷،۵۵۰ به ازای هر کیلوگرم در نظر گرفته شده است. نرخ صادراتی و داخلی محصول بطر و جار برای سال ۱۴۰۳ نیز به ترتیب ۱۴،۸۰۰ و ۲۲،۵۱۸ در نظر گرفته شده است.

سارا چلوبان_ کارشناس تحلیل

شماره ۵۱۳هفته نامه اطلاعات بورس

منبع خبر :

امتیاز به خبر
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!