اقتصاد کلان

پرداخت ۱۲۰ همت از مطالبات گندمکاران تاکنون

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی،عطاالله هاشمی رئیس بنیاد ملی گندمکاران، در پاسخ به این سوال که تاکنون چقدر از مطالبات گندمکاران پرداخت شده است؟ گفت:مطالبات کشاورزان بر پایه قیمت ۱۱ هزار و ۵۰۰ تومان به آنها پرداخت شده و مابقی یعنی ۳۵۰۰ تا ۵۰۰۰ تومان باقی مانده قرار است تا پایان مهرماه پرداخت شود. …

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی،عطاالله هاشمی رئیس بنیاد ملی گندمکاران، در پاسخ به این سوال که تاکنون چقدر از مطالبات گندمکاران پرداخت شده است؟ گفت:مطالبات کشاورزان بر پایه قیمت ۱۱ هزار و ۵۰۰ تومان به آنها پرداخت شده و مابقی یعنی ۳۵۰۰ تا ۵۰۰۰ تومان باقی مانده قرار است تا پایان مهرماه پرداخت شود.

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی،گفتنی است؛ قیمت خرید تضمینی گندم برای سال زراعی گذشته ۱۵ هزار تومان مصوب شد که  ۱۱ هزار و ۵۰۰ تومان آن قیمت پایه، ۱۵۰۰ تومان کود یارانه‌ای و ۲۰۰۰ تومان هم یارانه تحویل است.

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی،وی اضافه کرد: تاکنون ۱۲۰ هزار میلیارد تومان از مطالبات گندمکاران پرداخت شده و حدود ۳۶ هزار میلیارد تومان از مطالبات گندمکاران باقی مانده است.

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی،رئیس بنیاد ملی گندمکاران در پایان گفت: امیدواریم با وعده‌های داده شده تا پایان مهرماه همه مطالبات گندمکاران پرداخت شود.

منبع خبر : اتاق ایران آنلاین

امتیاز به خبر
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!