پترو پالایش

پتروشیمی خراسان صادرکننده نمونه ملی شد

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی، به نقل از شرکت پتروشیمی خراسان، روز شنبه (۲۹ مهرماه) طی آیینی در سالن نشست سران پایتخت از شرکت پتروشیمی خراسان به‌عنوان صادرکننده نمونه ملی کشور تقدیر شد. در این آیین که با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت، معاونان وزارت امور خارجه و رؤسای کمیسیون‌های اقتصادی مجلس شورای …

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی، به نقل از شرکت پتروشیمی خراسان، روز شنبه (۲۹ مهرماه) طی آیینی در سالن نشست سران پایتخت از شرکت پتروشیمی خراسان به‌عنوان صادرکننده نمونه ملی کشور تقدیر شد.

در این آیین که با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت، معاونان وزارت امور خارجه و رؤسای کمیسیون‌های اقتصادی مجلس شورای اسلامی با شعار «صادرات پایدار محور توسعه» برگزار شد، یوسف حسنی به‌عنوان مدیرعامل واحد صادرکننده نمونه ملی، لوح تقدیر و تندیس زرین گرفت.

طبق اعلام واحد بازرگانی پتروشیمی خراسان، این شرکت در سال ۱۴۰۱ توانست با جهش ۴۶ درصدی صادرات نسبت به سال ۱۴۰۱ و توسعه بازار، محصولات خود را به ۲۶ کشور جهان در پنج قاره صادر کند که این رقم در سال‌های پیشین ۱۴ کشور بود که نشان از کیفیت بالای محصولات این شرکت دارد. تنوع در بسته‌بندی و ارائه محصولات از دیگر شاخص‌های ارزیابی برای گزینش واحدهای نمونه صادرکننده در عرصه ملی بوده است.   

بر اساس این گزارش، در مجموع ۷۰ شرکت پتروشیمی تنها دو شرکت خراسان و نوری موفق به اخذ تندیس و لوح سپاس صادرکننده نمونه ملی شدند.منبع خبر : شانا

امتیاز به خبر
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!