دسته بندی نشده

پارلمان‌های شهری در تحقق شعار سال نقش اساسی دارند

محمدرضا فلاح در گفتگویی اظهار کرد: چندین سال است که مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) درباره مسائل اقتصاد و تولید ملی تاکید دارند که آحاد مردم و مسئولان باید به سمت تولید ملی گام بردارند و به اقتصاد کشور توجه کنند، زیرا بنیه هر کشوری برای پیشرفت، توجه به این موارد است. وی افزود: کشورهای پیشرفته …

محمدرضا فلاح در گفتگویی اظهار کرد: چندین سال است که مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) درباره مسائل اقتصاد و تولید ملی تاکید دارند که آحاد مردم و مسئولان باید به سمت تولید ملی گام بردارند و به اقتصاد کشور توجه کنند، زیرا بنیه هر کشوری برای پیشرفت، توجه به این موارد است.

وی افزود: کشورهای پیشرفته به تولید ملی و ظرفیت‌های داخلی خود به‌صورت ویژه توجه کردند که طبق فرمایشات رهبر معظم انقلاب، ایران نیز در سال‌های اخیر توجه اقتصاد و تولید ملی را طبق شعار سال در دستور کار قرار داد.

عضو شورای اسلامی شهر اصفهان با بیان اینکه چند سالی است که از ظرفیت‌های تولید ملی و اقتصادی کشور بیشتر استفاده می‌کنیم، خاطرنشان کرد: شاهد هستیم که کشورمان در رده کشورهای پیشرفته، قرار گرفته است و به‌صورت روزافزون پیشرفت می‌کند.

وی با بیان اینکه مقام معظم رهبری برای سال ۱۴۰۲ نیز بر موضوعات اقتصاد، تولید ملی و مهار تورم تاکید کردند، اضافه کرد: شوراهای اسلامی شهر به‌عنوان پارلمان شهری در حوزه اختیارات خود می‌توانند نقش اساسی در تحقق شعار امسال مبنی بر «مهار تورم، رشد تولید» ایفا کنند.

فلاح گفت: در شهر اصفهان روی مواردی همچون توجه به پروژه‌ها، کاهش هزینه‌های جاری، تعرفه‌هایی که می‌تواند به ساخت‌وساز مسکن به‌ویژه برای جوانان کمک کند، اقدام برای آنچه که در شهر برای شهروندان مشهود است و مباحث فرهنگی بودجه مناسبی در سال ۱۴۰۱ و سال جاری در نظر گرفته شد تا بتوانیم علاوه بر فرهنگ‌سازی در این زمینه، هزینه‌های جاری را کاهش دهیم و به سمت پروژه‌های مؤثر برای شهروندان حرکت کنیم.

منبع خبر : ایمنا

امتیاز به خبر
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!