دسته بندی نشده

وزارت اقتصاد مصمم است به کسب و کارهای نوآورانه کمک کند

به گزارش ایرنا، «سید احسان خاندوزی» روز سه‌شنبه در نشست خبری عرضه اولیه سهام شرکت پیشگامان فناوری و دانش آرامیس (تپسی) اظهارداشت: در زیست بوم سرمایه‌گذاری کشور برای کسب‌وکارهای نوآورانه برای تولد آنها اقدامات و بسترهای مناسب فراهم شده و شرایط قابل دفاع است.اما برای سایر مراحل رشد با تنگناهای زیادی مواجهیم. وی گفت: وزارت …


به گزارش ایرنا، «سید احسان خاندوزی» روز سه‌شنبه در نشست خبری عرضه اولیه سهام شرکت پیشگامان فناوری و دانش آرامیس (تپسی) اظهارداشت: در زیست بوم سرمایه‌گذاری کشور برای کسب‌وکارهای نوآورانه برای تولد آنها اقدامات و بسترهای مناسب فراهم شده و شرایط قابل دفاع است.اما برای سایر مراحل رشد با تنگناهای زیادی مواجهیم.

وی گفت: وزارت اقتصاد مصمم است در دوره بلوغ کسب و کارهای نوآورانه کمک کند تا بتواند از ابزارهای تجهیز منابع یعنی ابزارهایی که در بازار سرمایه وجود دارد بیش از پیش استفاده کند و امروز نقطه شروعی برای این تصمیم است.

وزیر اقتصاد اظهار امیدواری کرد با توجه به کمک‌ قانون جهش تولید دانش بنیان برای تشخیص منابع وجود دارد هم ابزارهای تامین مالی این کسب و کارها هم کمک‌های دیگر حاکمیت که در دل قانون وجود دارد در ماه‌های آینده روزهای بهتری برای این دست از کسب و کارها شاهد باشیم.


منبع

امتیاز به خبر
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!