دسته بندی نشده

ورود امام خمینی(ره) به ایران اقدامی شجاعانه بود

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی، مهدی چمران امروز_ سه‌شنبه یازدهم بهمن_ در یکصدوبیست‌وششمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران اظهار کرد: یاد و خاطر شهدای انقلاب اسلامی، مدافعان حرم و امنیت ایران اسلامی را گرامی می‌دارم. وی با اشاره به سالگرد ورود امام خمینی (ره) به کشور و آغاز یوم الله دهه فجر در …

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی، مهدی چمران امروز_ سه‌شنبه یازدهم بهمن_ در یکصدوبیست‌وششمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران اظهار کرد: یاد و خاطر شهدای انقلاب اسلامی، مدافعان حرم و امنیت ایران اسلامی را گرامی می‌دارم.

وی با اشاره به سالگرد ورود امام خمینی (ره) به کشور و آغاز یوم الله دهه فجر در ۱۲ بهمن ۵۷ ادامه داد: ورود امام (ره) به کشور یک اقدامی عجیب و شجاعانه بود که باعث شد تمام قدرت‌ها بازماندند و با استقبال بی نظیر شهروندان از فرودگاه مهرآباد تا بهشت زهرا روبه‌رو شد و این رویداد زمینه‌ساز شکل‌گیری روزهای پرشور و هیجان و تکرار نشدنی انقلاب اسلامی شد.

رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: حماسه فجر ۵۷ یکی از بزرگترین حرکت‌ها در تاریخ اسلام انقلاب اسلامی بود، امیدوارم با تلاش قدر این نعمت را به درستی و خوبی درک کنیم و شکرگزار این نعمت نزد پروردگار باشیم.

خبر در حال تکمیل است..

منبع خبر : ایمنا

امتیاز به خبر
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!