دسته بندی نشده

واکنش عضو دفتر رهبر انقلاب به حذف دیوارنگاره میدان ولیعصر(عج) درباره بانک‌ها

– اخبار سیاسی – به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی، به نقل از خبرگزاری تسنیم، در روزهای گذشته دیوارنگاره‌ میدان ولیعصر تهران که با اقتباس از جمله رهبر انقلاب درباره برخورد با تخلفات بانک‌ها در عرصه بنگاهداری طراحی و اجرا شده بود، با فشار و نفوذ برخی بانک‌ها از این سکو پایین آمد. فیلم| چرا زور …

– اخبار سیاسی –

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی، به نقل از خبرگزاری تسنیم، در روزهای گذشته دیوارنگاره‌ میدان ولیعصر تهران که با اقتباس از جمله رهبر انقلاب درباره برخورد با تخلفات بانک‌ها در عرصه بنگاهداری طراحی و اجرا شده بود، با فشار و نفوذ برخی بانک‌ها از این سکو پایین آمد.

فیلم| چرا زور بانک مرکزی به بعضی بانک‌ها نمی‌رسد؟

 

مهدی فضائلی عضو دفتر حفظ‌ و نشر آثار رهبر انقلاب در واکنش به پایین کشیدن دیوارنگاره میدان ولیعصر درباره بنگاه‌داری بانک‌ها، در توئیتی نوشت: «جلوگیری از بنگاه ‌داری بانک‌ ها، مطالبه جدی رهبر انقلاب است. این مطالبه، تحت تأثیر دیوار نگاره یا حذف آن قرار نمی‌گیرد.»

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی، به نقل از تسنیم، در سال‌های گذشته علی‌رغم تذکرات متعدد رهبر انقلاب و بسیاری از کارشناسان اقتصادی درباره معایب هولناک ملّاکی و بنگاهداری بانک‌ها برای اقتصاد کشور، این رویه توسط برخی بانک‌ها ادامه یافته است.

با روی کار آمدن دولت سیزدهم و تاکیدات مکرر رئیس‌جمهور بر مبارزه با فساد، این امید وجود داشت که رویه‌های فسادزای بانک‌های کشور اصلاح و به‌نفع اقتصاد کشور بهبود یابد اما متأسفانه نه‌تنها این رویه اصلاح نشده بلکه به گفته وزیر مسکن و همچنین آمارهای رسمی علاوه‌بر عدم اصلاح چنین مواردی، بانک‌ها به وظایف خود درقبال پرداخت تسهیلات نهضت ملی مسکن عمل نکرده‌اند.

منبع خبر : ایران اکونا

امتیاز به خبر
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!