دسته بندی نشده

والدین مراقب فرزندان خود در چهارشنبه‌سوری باشند

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی، مهدی چمران امروز _سه‌شنبه بیست‌وسوم اسفند_ در یکصدوسی‌وششمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران اظهار کرد: چهارشنبه آخر سال را پیش‌رو داریم، این آئین زیبا در گذشته هم وجود داشته است. وی ادامه داد: در این روز اتفاق‌هایی رخ می‌دهد و زندگی عده‌ای را در آستانه بهار تلخ می‌کند …

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی، مهدی چمران امروز _سه‌شنبه بیست‌وسوم اسفند_ در یکصدوسی‌وششمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران اظهار کرد: چهارشنبه آخر سال را پیش‌رو داریم، این آئین زیبا در گذشته هم وجود داشته است.

وی ادامه داد: در این روز اتفاق‌هایی رخ می‌دهد و زندگی عده‌ای را در آستانه بهار تلخ می‌کند و در حال حاضر ۱۹ کشته در جریان حوادث مربوط به چهارشنبه آخر سال سبب شده است زندگی خانواده‌ها تلخ شود.

رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: بدون شک در این روز والدین باید از فرزندان خود بیشتر مراقبت کنند، زیرا اگر اتفاقی رخ دهد، آسیب‌های جسمی و روحی جبران‌ناپذیری به همراه دارد.

وی با اشاره به بیست‌وپنجم اسفند «روز بزرگداشت پروین اعتصامی» گفت: اشعار زیبای این شاعر را تمام افراد خواندند و نسبت به آن‌ها آشنایی کامل دارند.

چمران با اشاره به بمباران شیمیایی حلبچه در ۲۵ اسفند ۱۳۶۶ توسط حکومت بعث عراق، اظهار کرد: یکی از دردناک‌ترین وغم‌انگیزترین رویدادها در دوران جنگ تحمیلی عراق علیه جمهوری اسلامی ایران، بمباران شیمیایی شهر حلبچه کردستان عراق است، دشمن در زمان جنگ تحمیلی از سلاح شیمیایی بسیار زیاد استفاده کرد و در شورای اسلامی شهر تهران نیز افرادی هستند که آثار سلاح‌های شیمیایی بر بدن آن‌ها وجود دارد.

منبع خبر : ایمنا

امتیاز به خبر
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!