دسته بندی نشده

هوای خوزستان خنک می‌شود – سرمایه ایرانی

محمد سبزه‌زاری در گفتگویی، اظهار کرد: تا روز جمعه تضعیف الگوی تابستانه سبب کاهش دما در سطح استان خوزستان خواهد شد و تا اوایل هفته آینده با استقرار جریانات جنوبی و مرطوب، به تناوب شاهد افزایش رطوبت، شرجی و مه رقیق (در مناطق ساحلی، جنوبی، شرقی و مرکزی) خواهیم بود. وی افزود: در این ایام …

محمد سبزه‌زاری در گفتگویی، اظهار کرد: تا روز جمعه تضعیف الگوی تابستانه سبب کاهش دما در سطح استان خوزستان خواهد شد و تا اوایل هفته آینده با استقرار جریانات جنوبی و مرطوب، به تناوب شاهد افزایش رطوبت، شرجی و مه رقیق (در مناطق ساحلی، جنوبی، شرقی و مرکزی) خواهیم بود.

وی افزود: در این ایام در قسمت‌های شمال شرق و شرق وزش باد متوسط تا نسبتاً شدید پیش‌بینی می‌شود.

مدیرکل هواشناسی استان خوزستان تاکید کرد: از روز جمعه تا اواخر روز شنبه با توجه به انباشت رطوبت و ضرایب بالای ناپایدار رشد ابرهای همرفتی و رگبار و رعد و پراکنده و تندبادهای لحظه‌ای در بعضی مناطق استان به ویژه ارتفاعات شمال و شرق و قسمت‌های جنوب غربی دور از انتظار نیست.

سبزه‌زاری اضافه کرد: طی شبانه‌روز گذشته امیدیه با ۴۸.۹ و گتوند با ۲۴.۵ درجه سانتیگراد به ترتیب گرم‌ترین و خنک‌ترین نقاط گزارش شده‌اند، علاوه بر آن در شبانه روز گذشته حداکثر دمای اهواز به ۴۸.۷ و حداقل به ۲۸ درجه سانتیگراد رسیده است.

منبع خبر : ایمنا

امتیاز به خبر
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!