دسته بندی نشده

همه محلات مبارکه از پروژه‌های عمرانی بهره‌مند هستند

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی، محمدمهدی احمدی امروز _چهارشنبه نوزدهم بهمن ماه_ در آئین بهره برداری از طرح‌های عمرانی شهرداری مبارکه، اظهار کرد: محله محوری و مسجد محوری از سیاست‌های این دوره شهرداری مبارکه است، با ارتباط بیشتر و مؤثر با معتمدان محلی در مساجد و برگزاری جلسات و گفت و شنودها تلاش کردیم …

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی، محمدمهدی احمدی امروز _چهارشنبه نوزدهم بهمن ماه_ در آئین بهره برداری از طرح‌های عمرانی شهرداری مبارکه، اظهار کرد: محله محوری و مسجد محوری از سیاست‌های این دوره شهرداری مبارکه است، با ارتباط بیشتر و مؤثر با معتمدان محلی در مساجد و برگزاری جلسات و گفت و شنودها تلاش کردیم تا نیازهای اساسی شهر را احصا کنیم و در این راستا قدم برداریم. توزیع سرانه در اختیار شهرداری به صورت عادلانه بین محله‌ها از دیگر برنامه‌های این دوره است و امروز همه محله شهر مبارکه با توجه به سرانه جمعیتی از پروژه‌های عمرانی بهره مند هستند و در آینده نزدیک به بهره برداری می‌رسد.

وی ادامه داد: تلاش در راستای کاهش آلایندگی، سهولت در حمل و نقل و کاهش ترافیک شهری و افزایش سرانه‌های ورزشی و فرهنگی جزو اهداف و در رأس برنامه‌های مدیریت شهری مبارکه در این دوره قرار دارد که برنامه‌ریزی و تأمین اعتبار لازم در این زمینه انجام شد و طرح‌های عمرانی شهر در دستور کار قرار گرفت.

شهردار مبارکه با بیان اینکه امروز تعدادی از طرح‌های عمرانی شهر مبارکه مورد بهره برداری قرار می‌گیرد اظهار امیدواری کرد که همزمان با هفته دولت سال آینده بخش عمده این پروژه‌ها را به بهره برداری برسانیم.

وی با اشاره همراهی اعضای شورای شهر مبارکه در اجرای طرح‌های عمرانی افزود: احداث بلوارهای شهید بابایی، ۱۵ خرداد، ۲۲ بهمن و تکمیل رینگ شهری مبارکه به عنوان طرح‌های در دست اقدام مدیریت شهری مبارکه محسوب می‌شود.

احمدی ادامه داد: رسیدگی به وضعیت اتوبوس‌های حمل و نقل عمومی از موضوع‌های مورد درخواست شهروندان بود و به همین دلیل بازسازی اتوبوس‌های موجود در دستور کار قرار گرفت که تا امروز هشت دستگاه اتوبوس توسط نیروهای زحمتکش مدیریت شهری سازمان حمل و نقل شهرداری بازسازی شده و خرید ۱۵ دستگاه اتوبوس جدید و شش دستگاه خودروی ون با استفاده از تسهیلات دولتی که در اختیار شهرداری قرار گرفت انجام شد.

وی با اشاره به احداث پارک‌های محلی در شهر، اضافه کرد: امروز چندین پارک در محله‌های مختلف احداث شده و احداث دو تا سه پارک محله‌ای دیگر در محله‌های نصیرآباد و صفاییه در دستور کار مدیریت شهری مبارکه قرار دارد.

شهردار مبارکه با اشاره به احداث سالن‌های ورزشی گفت: احداث سه سالن در محله‌های قهنویه، سرارود و شیخ آباد که در زمان حاضر بیش از ۳۰ درصد پیشرفت در حال اجراست و تا پایان این دوره به بهره برداری خواهد رسید.

احمدی با اشاره به احداث زمین چمن مصنوعی در محله‌های اسماعیل ترخان و صفاییه افزود: تعداد زمین‌های چمن مصنوعی شهر مبارکه تا سال آینده افزایش پیدا خواهد کرد.

وی با اشاره به تکمیل سالن سینمای شهر، تکمیل قلعه نهچیر و دیگر طرح‌های عمرانی و غیر عمرانی در شهر مبارکه خاطرنشان کرد: یکی از سیاست‌های اصلی مدیریت شهری و شورای شهر مبارکه در این دوره اجرای پروژه‌ها به صورت محله محوری است.

منبع خبر : ایمنا

امتیاز به خبر
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!