اقتصاد کلان

نوسان خسته کننده شاخص کل بورس – خبرگزاری مهر |

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی، هفته گذشته شاخص کل وضعیت ریزشی را تجربه کرده و بیش از هر زمان دیگر با نوسان‌های منفی ذهن سرمایه گذاران را فرسوده کرد، اگر اتفاق خاصی در بازار سرمایه نیفتد انتظار می‌رود شاخص کل بورس این هفته هم نوسان خسته کننده‌ای را تجربه کند. علی فراقی کارشناس بازار …

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی، هفته گذشته شاخص کل وضعیت ریزشی را تجربه کرده و بیش از هر زمان دیگر با نوسان‌های منفی ذهن سرمایه گذاران را فرسوده کرد، اگر اتفاق خاصی در بازار سرمایه نیفتد انتظار می‌رود شاخص کل بورس این هفته هم نوسان خسته کننده‌ای را تجربه کند.

علی فراقی کارشناس بازار سرمایه در این باره گفت: پیش بینی انتظاری که برای هفته آتی خواهد رفت هفته‌ای نوسانی خواهد بود که همانند هفته‌های گذشته شاهد بالا و پایین سینوسی خواهد بود که پس از آن در جمع بندی هفتگی بازار با یک هفته اصلاحی که البته اصلاحی کم توان است رو به رو خواهد بود.

فراقی در پایان گفت: با توجه به جذابیت‌های بنیادی و نمودارهای تکنیکی نمادها و شاخص‌های بازار انتظار می‌رود از لحاظ بازدهی صنایع شاهد بازدهی مثبت در تک سهم‌ها باشیم و نمی‌توانیم برای بازدهی مثبت یک صنعت را به طور کامل در نظر گرفت، مگر در صورتی که در طول هفته شاهد تغییرات اساسی در سیاست گذاری‌های بنیادین بازار باشیم.

منبع خبر : خبرگزاری مهر

امتیاز به خبر
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!