مسکن و حمل و نقل

نوسازی ناوگان هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران در ۱۴۰۲ – خبرگزاری مهر |

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی به نقل از وزارت راه و شهرسازی، شمس الدین فرزادی پور مدیرعامل شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران در خصوص اهم اقدامات انجام شده طی یک‌سال گذشته گفت: در مجموعه ایران ایر ابتدا با چالش نیروی انسانی و اندکی ناملایمات صنفی مواجه بودیم که با تقویت مباحث حقوقی و ایجاد …

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی به نقل از وزارت راه و شهرسازی، شمس الدین فرزادی پور مدیرعامل شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران در خصوص اهم اقدامات انجام شده طی یک‌سال گذشته گفت: در مجموعه ایران ایر ابتدا با چالش نیروی انسانی و اندکی ناملایمات صنفی مواجه بودیم که با تقویت مباحث حقوقی و ایجاد مسالمت و همدلی، وضعیت مطلوب و آرامش نسبی حاکم شد.

تفکیک صندوق بازنشستگان
فرزادی پور با بیان جداسازی و تفکیک صندوق بازنشستگان ادامه داد: این اقدام در راستای تکریم و رفاه بازنشستگان گرانقدر انجام شد که از تیرماه ۱۴۰۱ مشکلی در این حوزه رؤیت نشد و چالش‌های پیشین حل و فصل شدند.

پروازهای بی وقفه عتبات و جام جهانی قطر
وی افزود: پروازهای حج ۱۴۰۱، عتبات، جام جهانی قطر بدون وقفه، پشت سر هم انجام شد.

به گفته فرزادی‌پور دیگر اقدام قابل توجه، انجام چک سنگین هواپیمای ۳۳۰ برای اولین بار در ایران ایر بود که وارد چرخه عملیاتی شد.

مدیرعامل شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران پیگیری سرخط نگه داشتن هواپیماها و استمرار پروازها، گرامیداشت ۵ اسفند با حضور ۵۰۰۰ نفر از کارکنان شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران و خانواده آنان در مجموعه وزارت کشور، برگزاری جشنواره فرهنگی، ورزشی، هنری با ۲۳۰۰ شرکت کننده در رشته‌ها و موضوعات مختلف را از جمله اقدامات سال ۱۴۰۱ برشمرد.

وی ادامه داد: جلسات هم‌اندیشی و هماهنگی با مدیران عامل شرکت‌های دولتی و نیمه‌دولتی در راستای هم افزایی و ارتقا خدمات و پشتیبانی از پروازهای نوروزی نیز برگزار شد.

منبع خبر : خبرگزاری مهر

امتیاز به خبر
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!