اقتصاد کلان

نوبت خودروهای وارداتی امروز مشخص می‌شود

به گزارش سرمایه ایرانی، امید قالیباف اظهار کرد: قرعه‌کشی برای تعیین لیست نوبت افراد متقاضی خودروهای وارداتی روز گذشته _یکشنبه بیست‌ویکم اسفندماه_ در محل وزارت صمت انجام شد. بر این اساس نتایج امروز _دوشنبه بیست‌ودوم اسفندماه_ اعلام خواهد شد و افراد می‌توانند نتایج نوبت تعیین شده خود را در فایل شخصی خود در سامانه saleauto.ir …

به گزارش سرمایه ایرانی، امید قالیباف اظهار کرد: قرعه‌کشی برای تعیین لیست نوبت افراد متقاضی خودروهای وارداتی روز گذشته _یکشنبه بیست‌ویکم اسفندماه_ در محل وزارت صمت انجام شد. بر این اساس نتایج امروز _دوشنبه بیست‌ودوم اسفندماه_ اعلام خواهد شد و افراد می‌توانند نتایج نوبت تعیین شده خود را در فایل شخصی خود در سامانه saleauto.ir مشاهده کنند.

وی تاکید کرد: تلاش ما این است که گزینه انصراف را هر چه سریع‌تر فعال کنیم تا افرادی که نمی‌خواهند ادامه فرآیند را طی کنند، بتوانند خارج شده و پول خود را برداشت کنند. در تلاش هستیم که همزمان با اعلام نتایج، گزینه انصراف نیز فعال شود.

سخنگوی وزارت صنعت، معدن و تجارت در رابطه با زمان نخستین نوبت تخصیص، گفت: عرضه‌ها احتمالاً پیش از پایان سال انجام می‌شود اما به سبب ایام عید، عملاً تفاوتی برای شخص نخواهد کرد که بخواهد مراحل تکمیل وجه را انجام دهد. سعی بر این است که تا پیش از سال نو عرضه‌ها وارد سامانه شود اما ممکن است به دلیل تعطیلات عید، ادامه فرآیند ثبت‌نام و تکمیل وجه به پس از تعطیلات نوروز ۱۴۰۲ موکول شود.

منبع خبر : ایمنا

امتیاز به خبر
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!