دسته بندی نشده

نواقص تقاطع غیرهمسطح غدیر همدان اصلاح شود

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی، مهدی حیدری امروز _شنبه هفتم مردادماه_ در بازدید از تقاطع غیرهمسطح غدیر اظهار کرد: با توجه به اینکه پل غدیر انتهای سال گذشته به بهره‌برداری رسید، در این مدت کمیسیون فنی و عمرانی و کارشناسان کمیته تخصصی ذیل این کمیسیون بازدیدهایی از این پل داشته‌اند. وی با اشاره به …

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی، مهدی حیدری امروز _شنبه هفتم مردادماه_ در بازدید از تقاطع غیرهمسطح غدیر اظهار کرد: با توجه به اینکه پل غدیر انتهای سال گذشته به بهره‌برداری رسید، در این مدت کمیسیون فنی و عمرانی و کارشناسان کمیته تخصصی ذیل این کمیسیون بازدیدهایی از این پل داشته‌اند.

وی با اشاره به موضوعات مورد بررسی پل غدیر در جلسه‌ها و بازدیدهای متوالی افزود: در این بازدید و جلسه‌ها نحوه و فرایند برطرف کردن اشکال‌ها و نواقص مندرج در آخرین صورتجلسه، میان کارفرما و پیمانکار مورد بررسی قرار گرفت.

رئیس کمیسیون فنی و عمرانی شورای اسلامی شهر همدان خاطرنشان کرد: نحوه ارتقای دوام بتن در نواحی با بتن کم مقاومت، اشکال‌های موجود در روسازی، ناهمواری و خرابی‌های آسفالت و بروز نشست یا تغییر شکل در بعضی قسمت‌های رمپ خروجی از مواردی بود که بر اصلاح آن‌ها تاکید شد.

حیدری ادامه داد: مقرر شد پیمانکار پل غدیر با نظارت شهرداری نسبت به اصلاح نواقص یاد شده اقدام کند.

منبع خبر : ایمنا

امتیاز به خبر
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!