پترو پالایش

نفت خطر را احساس کرد/ جهش‌ قیمت طلای سیاه رقم خورد

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی،نگارعلی: رویترز کاهش روز دوشنبه را به داده های ماهانه مشاغل ایالات متحده که جمعه گذشته منتشر شد، نسبت داد، که نشان می داد استخدام همچنان قوی است و نرخ بیکاری در حال کاهش است. این امر انتظار افزایش بیشتر نرخ بهره توسط فدرال رزرو را تقویت کرد و این …

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی،نگارعلی: رویترز کاهش روز دوشنبه را به داده های ماهانه مشاغل ایالات متحده که جمعه گذشته منتشر شد، نسبت داد، که نشان می داد استخدام همچنان قوی است و نرخ بیکاری در حال کاهش است. این امر انتظار افزایش بیشتر نرخ بهره توسط فدرال رزرو را تقویت کرد و این به نوبه خود باعث تقویت ظن در مورد آینده تقاضای نفت شد. فدرال رزرو فردا صورت جلسه مارس خود را منتشر می کند.

از سوی دیگر، اخبار در مورد بازگشت قوی در سفر به چین باعث تقویت خوش بینی در مورد تقاضا و در نتیجه قیمت ها شده است. رویترز این هفته گزارش داد که خطوط هوایی در چین در حال استخدام خدمه کابین هستند، به این معنی که شانس صنعت سفر هوایی پس از سه سال محدودیت های همه گیر در حال تغییر است.

قیمت نفت از زمانی که اوپک پلاس آخرین دور کاهش اضافی خود را اعلام کرد، حدود ۵ درصد افزایش یافته است، به میزان ۱.۱۶ میلیون بشکه در روز که بین ۹ عضو کارتل توزیع شده است. کاهش ۵۰۰۰۰۰ بشکه ای روسیه در رقم فوق لحاظ نشده است.

بسیاری از به‌روزرسانی‌های عرضه و تقاضای نفت در این هفته منتشر می‌شوند، که با چشم‌انداز کوتاه‌مدت انرژی EIA شروع می‌شود و اواخر امروز منتشر می‌شود. روز پنجشنبه، اوپک آخرین گزارش ماهانه بازار نفت خود را منتشر می کند و روز جمعه، آژانس بین المللی انرژی گزارش بازار نفت خود را دنبال خواهد کرد.

۲۲۳۲۲۷

منبع خبر : خبر آنلاین

امتیاز به خبر
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!