دسته بندی نشده

نشست «فقرزدایی به‌عنوان راهبرد کسب‌وکار» ۴ بهمن برگزار می‌شود

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی،دبیرخانه مقابله با فقر و نابرابری آموزشی با همکاری پژوهشکده سیاست‌گذاری دانشگاه شریف، سه‌شنبه چهارم بهمن از ساعت ۱۶ تا ۱۹ به صورت آنلاین نشست علمی «فقرزدایی به عنوان یک راهبرد کسب‌وکار» را برگزار می‌کند. Ted Loden استاد دانشگاه میشیگان و احمد می‌دری استاد دانشگاه شهید چمران سخنرانان این نشست …

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی،دبیرخانه مقابله با فقر و نابرابری آموزشی با همکاری پژوهشکده سیاست‌گذاری دانشگاه شریف، سه‌شنبه چهارم بهمن از ساعت ۱۶ تا ۱۹ به صورت آنلاین نشست علمی «فقرزدایی به عنوان یک راهبرد کسب‌وکار» را برگزار می‌کند. Ted Loden استاد دانشگاه میشیگان و احمد می‌دری استاد دانشگاه شهید چمران سخنرانان این نشست هستند. مدیر نشست نیز داوود می‌دری خواهد بود. همچنین گواهینامه حضور در این رویداد توسط دبیرخانه مقابله با فقر و نابرابری آموزشی برای شرکت‌کنندگان صادر خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی،علاقه‌مندان می‌توانند برای شرکت در این نشست از طریق آدرس https://survey.porsline.ir/s/Ow45qxiy ثبت‌نام و برای حضور در جلسه از طریق لینک https://www.skyroom.online/ch/ khanehkargar/jalasate10 وارد شوند.

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی،

منبع خبر : اتاق ایران آنلاین

امتیاز به خبر
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!