اخبار اجتماعیاستان ها

منطقی بودن جدول جرایم ساختمانی در گرگان

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی، مهران کاظم‌نژاد امروز _شنبه بیست‌وششم فروردین‌ماه_ در هفتادوپنجمین جلسه کمیسیون توسعه، عمران و حمل‌ونقل شهری شورای اسلامی شهر گرگان اظهار کرد: در این جلسه موضوع جرایم تخلفات ساختمانی مورد بحث و بررسی قرار گرفت. وی با بیان اینکه پیشنهاد شهرداری درباره تبصره ۱۱ ماده ۱۰۰ شهرداری در خصوص تخلفات …

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی، مهران کاظم‌نژاد امروز _شنبه بیست‌وششم فروردین‌ماه_ در هفتادوپنجمین جلسه کمیسیون توسعه، عمران و حمل‌ونقل شهری شورای اسلامی شهر گرگان اظهار کرد: در این جلسه موضوع جرایم تخلفات ساختمانی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

وی با بیان اینکه پیشنهاد شهرداری درباره تبصره ۱۱ ماده ۱۰۰ شهرداری در خصوص تخلفات ساختمانی و مبالغ آن امروز با حضور اعضای شورا و مدیران شهری مورد بحث و بررسی قرار گرفت، افزود: اعضای شورا بر منطقی بودن جدول تخلفات با توجه به شرایط سازندگان و بازدارندگی از انجام تخلفات تاکید کردند و مقرر شد جمع‌بندی نهایی در جلسات آینده کمیسیون صورت گیرد.

رئیس کمیسیون توسعه، عمران و حمل‌ونقل شورای اسلامی شهر گرگان با اشاره به اینکه امروز موضوع تدقیق بافت فرسوده و قدیم شهر گرگان نیز مورد بحث قرار گرفت، گفت: اعضای کمیسیون نظرات خود را پیرامون محدوده‌های پیشنهادی شهرداری برای این بافت‌ها ارائه دادند تا توسط مشاور طرح مورد بررسی قرار گیرد.

به گزارش سرمایه ایرانی، محدوده شهر گرگان چهار هزار هکتار بوده که هزار هکتار آن بافت فرسوده است و ۲۵ درصد جمعیت این شهر ساکن این بافت‌ها هستند که با وقوع حوادث طبیعی همچون زلزله امکان تخریب این بناها و ساختمان‌ها و به خطر افتادن جان مردم زیاد است؛ برنامه‌ریزی و توجه به این محلات و بازسازی و توزیع عادلانه امکانات و خدمات از جمله مواردی است که باید در اولویت برنامه‌های مدیریت شهری قرار گیرد.

منبع خبر : ایمنا

امتیاز به خبر
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!