مسکن و حمل و نقل

مسدود شدن مسیر ۶۰ روستای دزپارت و اندیکا بر اثر بارش برف – خبرگزاری مهر |

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی، مرتضی بهداروندی سه شنبه در گفتگویی رسانه‌ای با اشاره باز بودن همه جاده‌های اصلی و شریانی استان و انجام تردد در آنها، گفت: فقط جاده اندیکا-شهرکرد و مرز استان خوزستان و چهارمحال و بختیاری به دلیل سقوط بهمن مسدود است. وی به مسدود شدن مسیر ۶۰ روستا در اندیکا …

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی، مرتضی بهداروندی سه شنبه در گفتگویی رسانه‌ای با اشاره باز بودن همه جاده‌های اصلی و شریانی استان و انجام تردد در آنها، گفت: فقط جاده اندیکا-شهرکرد و مرز استان خوزستان و چهارمحال و بختیاری به دلیل سقوط بهمن مسدود است.

وی به مسدود شدن مسیر ۶۰ روستا در اندیکا و دزپارت اشاره کرد و افزود: راهداران در حال تلاش برای رفع انسداد و باز کردن جاده‌ها هستند.

بهداروندی، محور اندیکا-شهرکرد را محور بحرانی استان عنوان کرد و ادامه داد: به دلیل بارش برف و سقوط بهمن، سه نفر از راهداران استان چهارمحال و بختیاری زیر برف مدفون شدند که با تلاش هلال احمر و نیروهای راهداری، نجات یافتند و بیشتر خودروهای گرفتار در برف و کولاک در محدود چهارمحال و بختیاری هستند و با تلاش نیروهای امدادی متولی رهاسازی می‌شوند.

معاون اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خوزستان بر خودداری از سفرهای غیرضروری تاکید کرد و گفت: درصورت لزوم به سفر، رانندگان باید موارد ایمنی را رعایت کرده و با سرعت مطمئنه حرکت کنند، همچنین اطمینان از سالم بودن سیستم فنی و گرمایشی خودرو، همراه داشتن زنجیر چرخ و موادغذایی امری ضروری است.

منبع خبر : خبرگزاری مهر

امتیاز به خبر
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!