دسته بندی نشده

مذاکره با عراق برای صادرات دام سنگین زنده

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی،معاون امور دام وزارت جهاد کشاورزی با بیان اینکه در تولید و تامین دام برای نیاز بازار مشکلی نداریم از مذاکره با عراق برای صادرات مازاد تولیدات کشور در این زمینه خبر داد. به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی،حسین دماوندی نژاد، معاون امور تولیدات دامی وزارت جهاد کشاورزی درباره اینکه …

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی،معاون امور دام وزارت جهاد کشاورزی با بیان اینکه در تولید و تامین دام برای نیاز بازار مشکلی نداریم از مذاکره با عراق برای صادرات مازاد تولیدات کشور در این زمینه خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی،حسین دماوندی نژاد، معاون امور تولیدات دامی وزارت جهاد کشاورزی درباره اینکه آیا تولیدات دام زنده کشور پاسخگوی نیاز بازار است یا خیر، گفت: در تولید و تأمین دام بر اساس نیاز بازار کشور مشکلی وجود ندارد و تولیدات داخل پاسخگوی نیازمندی داخلی است.

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی،وی افزود: در بخش دام سنگین حتی مازاد تولید داریم. از این رو در حال مذاکره با عراق هستیم تا بخشی از دام سنگین زنده به این کشور صادر شود.

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی،معاون امور تولیدات دامی وزارت جهاد کشاورزی با بیان اینکه در دام سبک باید به اقتضائات فصلی توجه داشته باشیم، اظهار کرد: در سال‌هایی که بارش در کشور مناسب است در حالی که انتظار است در بازار با گوشت قرمز مازاد در بخش گوشت گوسفندی مواجه باشیم برعکس شده و با رویش مناسب مراتع دامداران از کشتار دام خود خودداری می‌کنند زیرا قادر به تأمین غذای دام‌های خود هستند.

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی،دماوندی نژاد تصریح کرد: امسال وزارت جهاد برای تنظیم بازار در ماه‌های اخیر که شب عید با ماه مبارک رمضان مصاف شده مبادرت به واردات گوشت قرمز کرد تا قیمت‌ها در بازار افزایش نداشته باشد.

منبع خبر : اتاق ایران آنلاین

امتیاز به خبر
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!