دسته بندی نشده

مدیریت آنلاین ترافیک اصفهان با ۸۰۰ دوربین نظارت تصویری انجام می‌شود

حسین حق‌شناس در حاشیه بازدید از مرکز مدیریت و کنترل ترافیک شهرداری و بررسی نقاط گلوگاهی در گفتگویی اظهار کرد: بیشترین عامل تأثیرگذار در ازدحام و حجم ترافیک مهرماه، پارک دوبل و توقف‌های لحظه‌ای و غیرمجاز است. وی با اشاره به استفاده از دیتا اطلاعات ترافیکی در طول سال‌های گذشته افزود: بالغ بر ۸۰۰ دستگاه …

حسین حق‌شناس در حاشیه بازدید از مرکز مدیریت و کنترل ترافیک شهرداری و بررسی نقاط گلوگاهی در گفتگویی اظهار کرد: بیشترین عامل تأثیرگذار در ازدحام و حجم ترافیک مهرماه، پارک دوبل و توقف‌های لحظه‌ای و غیرمجاز است.

وی با اشاره به استفاده از دیتا اطلاعات ترافیکی در طول سال‌های گذشته افزود: بالغ بر ۸۰۰ دستگاه دوربین نظارت‌تصویری، پلاک‌خوان، تردد شمار و زوج و فرد در سطح معابر شهری وجود دارد که به مدیریت آنلاین «برخط» ترافیک کمک می‌کند.

مدیریت آنلاین ترافیک اصفهان با ۸۰۰ دوربین نظارت تصویری انجام می‌شود

معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهردار اصفهان با بیان اینکه نقاط مؤثر بر ترافیک شبکه معابر شهری در ساعات پیک ترافیک بالغ بر ۶۰ نقطه است، گفت: با مدیریت زمان‌بندی تقاطع‌ها، نظارت تصویری، همچنین استفاده از اکیپ‌های گشت بازرسی ستاد مهر نیروهای همیار ترافیک و همکاری تنگاتنگ پلیس راهور بیشترین تمرکز جهت جلوگیری از انسداد این نقاط انجام می‌شود.

منبع خبر : ایمنا

امتیاز به خبر
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!