معادن

ماین نیوز – “ومعادن” همچنان عالی عمل می‌کند

بخوانیم از سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات؛ “ومعادن” همچنان عالی عمل می‌کند گروه معادن – ارزش بازار پرتفوی بورسی شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات در این دوره یک‌ماهه از مبلغ ۱۵۵ هزار و ۷۱ میلیارد تومان به مبلغ ۱۵۸ هزار ۴۹۸ میلیارد تومان رسید.   به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی، شرکت سرمایه‌گذاری توسعه …

بخوانیم از سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات؛

“ومعادن” همچنان عالی عمل می‌کند

گروه معادن
– ارزش بازار پرتفوی بورسی شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات در این دوره یک‌ماهه از مبلغ ۱۵۵ هزار و ۷۱ میلیارد تومان به مبلغ ۱۵۸ هزار ۴۹۸ میلیارد تومان رسید.

 

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی، شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات با سرمایه ثبت شده ۱۹ هزار و ۲۴۲ میلیاردتومانی و ارزش بازار ۸۴ هزار و ۸۶۰ میلیاردتومانی، گزارش فعالیت ماهانه منتهی به شهریورماه سال جاری خود را در سامانه کدال منتشر کرد؛ سرمایه‌گذاری انجام‌شده از سوی سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات در شهریورماه مربوط به شرکت‌های فعال در بازار سرمایه و شرکت‌های خارج از بورس بود.

مجموع بهای تمام‌شده سرمایه‌گذاری “ومعادن” در این دوره ماهانه برابر با ۲۹ هزار و ۸۲ میلیارد تومان بوده است؛ شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات بیشترین سرمایه‌گذاری خود را در شرکت‌هایی انجام داد که در بازار سرمایه حضور داشتند. میزان سرمایه‌گذاری “ومعادن” در شرکت‌های خارج از بورس برابر با ۹ هزار و ۶۴۱ و شرکت‌های پذیرفته شده در بورس ۱۹ هزار و ۴۴۱ میلیارد تومان بود. عمده سرمایه‌گذاری “ومعادن” در شهریورماه مربوط به بخش‌های استخراج کانه‌های فلزی و فلزات اساسی بوده است.

سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به شهریورماه سال ۱۴۰۲ (سال مالی منتهی به اسفندماه ۱۴۰۲) در صورت‌وضعیت پرتفوی شرکت‌های «بورسی» ارزش بازار سرمایه‌گذاری‌های خود را بالغ‌بر ۱۵۸ هزار و ۴۹۸ میلیارد تومان به ثبت رساند که نسبت به بهای تمام‌شده سرمایه‌گذاری‌ها رشد ۷۱۵ درصدی را به همراه داشت، لازم به ذکر است که ارزش بازار پرتفوی بورسی “ومعادن” در این دوره یک‌ماهه از مبلغ ۱۵۵ هزار و ۷۱ میلیارد تومان به مبلغ ۱۵۸ هزار ۴۹۸ میلیارد تومان رسید که نسبت به ارزش بازار ماه گذشته ۲ درصد افزایش را به دنبال داشت؛ همچنین نسبت به دوره مشابه سال گذشته نیز ۳۱ درصد رشد را به خود دیده است.

تاریخ انتشار : شنبه ۲۹ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۱۸:۴۹

کد مطلب: ۶۹۴۳۴

 

مرجع : بورس‌نیوز

 

منبع خبر : ماین نیوز

امتیاز به خبر
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!