دسته بندی نشده

ماین نیوز – هدف گذاری دریافت ۳۰ پروانه اکتشاف تا پایان سال ۱۴۰۲

مدیرعامل ایمپاسکو به مناسبت هفته دولت خبر داد: هدف گذاری دریافت ۳۰ پروانه اکتشاف تا پایان سال ۱۴۰۲ گروه معادن – مدیرعامل شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران به مناسبت هفته دولت با بیان اینکه پیش‌بینی ما دریافت ۳۰ پروانه اکتشاف تا پایان سال ۱۴۰۲ است، عنوان کرد: از مهمترین اهداف خود را تا …

مدیرعامل ایمپاسکو به مناسبت هفته دولت خبر داد:

هدف گذاری دریافت ۳۰ پروانه اکتشاف تا پایان سال ۱۴۰۲

گروه معادن
– مدیرعامل شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران به مناسبت هفته دولت با بیان اینکه پیش‌بینی ما دریافت ۳۰ پروانه اکتشاف تا پایان سال ۱۴۰۲ است، عنوان کرد: از مهمترین اهداف خود را تا پایان سال افزایش اکتشافات، به خصوص اکتشاف معادن عمیق تعیین کرده و این هدف را با جدیت دنبال می‌کنیم.

هدف گذاری دریافت ۳۰ پروانه اکتشاف تا پایان سال ۱۴۰۲

 

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی، خدایار کریم‌نژاد مدیرعامل شرکت ایمپاسکو در هفته دولت در رابطه با اقدامات انجام شده شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران در حوزه اکتشاف گفت: از ابتدای سال تاکنون موفق به دریافت چهار پروانه اکتشاف در استان زنجان شده‌ایم و همزمان پیگیر دریافت پروانه اکتشاف در دیگر استان‌ها نیز هستیم.

کریم‌نژاد افزود: بر اساس پیش‌بینی‌های انجام شده در سال جاری بیشترین تعداد پروانه اکتشاف را در استان فارس و در محدوده‌های پلی متال خواهیم داشت.

وی تصریح کرد: همچنین پیش‌بینی می‌کنیم متنوع‌ترین محدوده‌ اکتشافی ما در سال جاری، استان خراسان جنوبی با مواد معدنی طلا، مس، آهن، سرب و روی و زغال باشد.

مدیرعامل ایمپاسکو ادامه داد:‌ همچنان به اکتشاف و استخراج طلا ادامه می‌دهیم و استان‌های زاهدان و خراسان رضوی هم در زمینه طلا، مس و آهن بسیار امیدبخش هستند و تعداد زیادی از پروانه‌های اکتشافی ما در زمینه مس، طلا و آهن خواهد بود.

تاریخ انتشار : شنبه ۴ شهریور ۱۴۰۲ ساعت ۲۲:۰۵

کد مطلب: ۶۸۲۷۲

 

مرجع : ایمپاسکو

 

منبع خبر : ماین نیوز

امتیاز به خبر
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!