دسته بندی نشده

ماین نیوز – معرفی توانمندی‌های ۵ شرکت دانش بنیان بخش معدن و صنایع معدنی

معرفی توانمندی‌های ۵ شرکت دانش بنیان بخش معدن و صنایع معدنی گروه معادن – توانمندی‌های ۵ شرکت دانش بنیان بخش معدن و صنایع معدنی در رویداد همرسانی «دایان ۴» ارائه شد.   به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی، رویداد همرسانی دایان ۴ با هدف توسعه بازار و تجاری سازی تولیدات شرکت‌های دانش بنیان و توسعه …

معرفی توانمندی‌های ۵ شرکت دانش بنیان بخش معدن و صنایع معدنی

گروه معادن
– توانمندی‌های ۵ شرکت دانش بنیان بخش معدن و صنایع معدنی در رویداد همرسانی «دایان ۴» ارائه شد.

معرفی توانمندی‌های ۵ شرکت دانش بنیان بخش معدن و صنایع معدنی

 

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی، رویداد همرسانی دایان ۴ با هدف توسعه بازار و تجاری سازی تولیدات شرکت‌های دانش بنیان و توسعه زنجیره فرآوری مواد معدنی با حضور تعدادی از شرکت‌های دانش بنیان، در سالن اجتماعات ایمیدرو برگزار شد.
 
در این مراسم شرکت‌های دانش بنیان بخش معدن و صنایع معدنی به معرفی شرکت، ارائه توانمندی‌ها و تولیدات و خدمات خود پرداختند.
 
تولید اکسید و هیدروکسید منیزیم

محمدمهدی وکیل، مدیرعامل شرکت تیتانیوم صنعت شریف در این مراسم گفت: این شرکت به عنوان یک شرکت نوآور در فناوری‌های تولید مواد معدنی، به تولید اکسید منیزیم نسوز و هیدروکسید منیزیم ضد شعله می‌پردازد و برنامه تولید اکسید منیزیم دارویی را به زودی عملیاتی می‌کند.
 
تولید فلزات نیکل و کبالت از پسماند‌ها

سارا جلیلی، مدیرعامل شرکت مهندسی فرآور فلزات ثمین با اشاره به اینکه ایده اصلی این شرکت، تولید فلزات نیکل و کبالت از پسماند‌ها و منابع معدنی کم عیار بوده است، تصریح کرد: محصولات این شرکت شامل تولید اکسید کبالت، پودر فلزی نیکل- آهن و پودر فلزی نیکل-آهن-کروم است.
 
فرآوری فلزات گرانبها

محمد سلیمیان ریزی، مدیرعامل شرکت رازان اکسیر شریف با بیان اینکه سرمایه این شرکت در ابتدا ۱۰۰ هزار تومان بوده و سرمایه درگردش آن در حال حاضر به یک میلیارد تومان رسیده است، گفت: این شرکت در زمینه بازیافت، تخلیص و فرآوری فلزات گرانبها فعالیت دارد.
 
خدمات و نرم افزار پایش فرآیند

محمدرضا خالصی، عضو شرکت طلاوران پارس فرآور گفت: این شرکت، ارائه دهنده خدمات و نرم افزار پایش فرآیند و حسابرسی متالورژیکی کارخانه، تولیدکننده نرم افزار‌ها و خدمات شبیه سازی و بهینه سازی فرآیندها، سنسور‌های نرم و دوقلو‌های دیجیتال است.
 
تولید پنتاکسید وانادیوم

نادر عظیمی تبریزی، مدیرعامل شرکت سرآمد استیل ایرانیان گفت: محصولات این شرکت شامل پنتاکسید وانادیوم، متاوانادات آمونیوم و آزمایش فرو وانادیوم است.

تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۷

کد مطلب: ۶۳۷۷۳

 

مرجع : خبرگزاری صدا و سیما

 

منبع خبر : ماین نیوز

امتیاز به خبر
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!