اخبار اقتصادی و صنعتیاقتصاد کلان

ماین نیوز – ارزش فروش ۷۴شرکت معدنی و صنایع معدنی بورسی از ۱۴۹هزار میلیارد تومان عبور کرد

طی هفت ماه ۹۹ ارزش فروش ۷۴شرکت معدنی و صنایع معدنی بورسی از ۱۴۹هزار میلیارد تومان عبور کرد گروه بورس سهام و فلزات – ارزش فروش ۷۴شرکت معدنی و صنایع معدنی در هفت ماه ابتدای امسال با رشد ۳۷درصدی از ۱۴۹.۴هزار میلیارد تومان عبور کرد.   به گزارش پایگاه خبری بیابانک نیوز، از ابتدای فروردین …

طی هفت ماه ۹۹

ارزش فروش ۷۴شرکت معدنی و صنایع معدنی بورسی از ۱۴۹هزار میلیارد تومان عبور کرد

گروه بورس سهام و فلزات
– ارزش فروش ۷۴شرکت معدنی و صنایع معدنی در هفت ماه ابتدای امسال با رشد ۳۷درصدی از ۱۴۹.۴هزار میلیارد تومان عبور کرد.

ارزش فروش 74شرکت معدنی و صنایع معدنی بورسی از 149هزار میلیارد تومان عبور کرد

 

به گزارش پایگاه خبری بیابانک نیوز، از ابتدای فروردین تا پایان مهر ماه سال ۹۹ به ترتیب شرکت های فولاد مبارکه با فروش ۳۴هزار میلیارد،‌ ملی صنایع مس با ۱۹.۴هزار میلیارد،‌ فولاد خوزستان ۱۵.۱هزار میلیارد،‌ گل گهر با ۱۲.۲هزار میلیارد و چادرملو با ۱۰هزار میلیارد تومان جایگاه اول تا پنجم را در اختیار گرفتند.

پس از این شرکت ها، ذوب آهن اصفهان با ۹.۴هزار میلیارد، کاوه جنوب کیش با ۵.۵هزار میلیارد تومان، فولاد هرمزگان با ۵.۳هزار میلیارد، فولاد خراسان با ۳.۷هزار میلیارد و شرکت آلومینیوم ایران (ایرالکو) با ۳.۵هزار میلیارد تومان در رتبه های ششم تا دهم ایستادند.

برترین های ماه هفتم

در ماه هفتم امسال ارزش فروش این تعداد شرکت به۳۰.۴هزار میلیارد تومان رسید. این رقم ۷۶درصد بیش از میزان فروش ماه مشابه سال گذشته بوده است.

در این ماه شرکت های فولاد مبارکه با ۶.۷ هزار میلیارد، ملی صنایع مس با ۳.۲ هزار میلیارد، فولاد خوزستان ۳.۸هزار میلیارد، چادرملو ۲.۵هزار میلیارد تومان و گل گهر با ۱.۸۶هزار میلیارد در رتبه های اول تا پنجم از نظر شاخص فروش قرار گرفتند. در این فهرست شرکت های ذوب آهن با ۱.۸۵هزار میلیارد، کاوه جنوب کیش با ۱.۲هزار میلیارد، گهرزمین با ۱.۱هزار میلیارد، فولاد هرمزگان با ۱.۹هزار میلیارد تومان و فولاد خراسان با ۹۸۰ میلیارد تومان در جایگاه ششم تا دهم شرکت های پرفروش از ابتدای فروردین تا پایان مهر ماه ۹۹ قرار گرفتند.

تاریخ انتشار : جمعه ۱۶ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۲:۰۶

کد مطلب: ۵۳۵۲۲

 

مرجع : ایمیدرو

 

منبع خبر : اخبار معدن

امتیاز به خبر
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!