معادن

ماین نیوز – آغاز دومین مزایده بزرگ معدنی در جنوب کرمان در سال جاری

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان مطرح کرد: آغاز دومین مزایده بزرگ معدنی در جنوب کرمان در سال جاری گروه معادن – مدیرکل صمت جنوب کرمان از برگزاری دومین مزایده معدنی در سال ۱۴۰۲ در جنوب کرمان توسط این اداره کل خبر داد.   به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی، مدیرکل صمت جنوب کرمان …

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان مطرح کرد:

آغاز دومین مزایده بزرگ معدنی در جنوب کرمان در سال جاری

گروه معادن
– مدیرکل صمت جنوب کرمان از برگزاری دومین مزایده معدنی در سال ۱۴۰۲ در جنوب کرمان توسط این اداره کل خبر داد.

آغاز دومین مزایده بزرگ معدنی در جنوب کرمان در سال جاری

 

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی، مدیرکل صمت جنوب کرمان از برگزاری دومین مزایده معدنی در سال ۱۴۰۲ در جنوب کرمان توسط این اداره کل خبر داد.

مسلم مروجی فرد با بیان اینکه فاز جدید توسعه و پیشرفت جنوب کرمان از طریق برگزاری مزایده محدوده های معدنی این منطقه کلید خورده است، اظهار داشت: در دومین مزایده بزرگ معدنی اداره کل صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان در سال جاری که از روز یکشنبه ۱۶مهرماه آغاز شده ۲۵۷ محدوده معدنی(بهره برداری و اکتشافی) به مزایده گذاشته شده است.

وی خاطرنشان کرد: از فعالان حوزه های معدن دعوت می شود برای شرکت در این مزایده، به سامانه تدارکات دولت یا نشریات کثیر الانتشار چاپ یکشنبه ۱۶ مهر ماه یا اداره کل صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان مراجعه نمایند.

مدیرکل صمت جنوب کرمان با اشاره به رشد و توسعه ایجاد شده در جنوب کرمان بواسطه فعالیت معادن و احداث صنایع معدنی در این منطقه، گفت: با توجه به مزایده هایی که در سال جاری در این منطقه برگزار شده یا در حال برگزاری است و‌ ورود شرکت های معتبر و بزرگ برای سرمایه گذاری، توسعه و پیشرفت جنوب کرمان شتاب دو چندانی گرفته است.

مروجی فرد بیان داشت: اشتغال پایدار و افزایش تولید ملی از برنامه ها و اهداف محقق شده دولت مردمی آیت الله رئیسی در حوزه صنعت و معدن در جنوب کرمان است که باعث تحول در اقتصاد خانواده های این منطقه شده است

تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۰ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۲۱:۰۳

کد مطلب: ۶۹۲۴۸

 

مرجع : روابط عمومی اداره کل صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان

 

منبع خبر : ماین نیوز

امتیاز به خبر
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!