دسته بندی نشده

لزوم همکاری فولاد مبارکه و شهرداری برای استفاده از ظرفیت‌های ورزشی اصفهان

به گزارش سرمایه ایرانی و به نقل از اداره ارتباطات و امور بین‌الملل شورای اسلامی شهر اصفهان، مصطفی نباتی‌نژاد در جلسه کمیسیون تلفیق این شورای اسلامی شهر که با حضور مدیران شرکت فولاد مبارکه برگزار شد، اظهار کرد: نیمه دوم از عمر دولت در حال شروع شدن است، در این نیمه باید از فرصت‌ها بهره …

به گزارش سرمایه ایرانی و به نقل از اداره ارتباطات و امور بین‌الملل شورای اسلامی شهر اصفهان، مصطفی نباتی‌نژاد در جلسه کمیسیون تلفیق این شورای اسلامی شهر که با حضور مدیران شرکت فولاد مبارکه برگزار شد، اظهار کرد: نیمه دوم از عمر دولت در حال شروع شدن است، در این نیمه باید از فرصت‌ها بهره برد و تقویت ارتباط میان مدیریت شهری و شرکت فولاد مبارکه می‌تواند اتفاقات خوبی را رقم بزند.

وی با بیان اینکه چتری گفتمانی را در حوزه روایت شهر و شهرداری به نام گفتمان شهر زندگی تعریف کرده‌ایم، افزود: حوزه برنامه‌ریزی فولاد مبارکه و مدیریت شهری می‌توانند در این زمینه با هم گفت‌وگو داشته باشند تا سطحی از هم‌افقی و هم‌سویی رقم بخورد، زیرا فولاد مبارکه برای تحقق شهر زندگی یکی از بازیگران کلیدی خواهد بود.

رئیس مرکز پژوهش‌های شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: جایزه بین‌المللی مصطفی مهرماه امسال در اصفهان برگزار می‌شود. در حاشیه این رویداد نمایشگاه نوآوری و فناوری برپا خواهد شد که از فولاد مبارکه می‌خواهیم تمام قد در این نمایشگاه حضور پیدا کند.

وی با اشاره به نگاه فولاد مبارکه در حوزه مسئولیت اجتماعی تصریح کرد: لازم است ظرفیت‌های ورزشی شهر در یک قرارداد به فولاد مبارکه پیشنهاد شود، طرفین بررسی کنند و توافقنامه‌ای برد-برد ایجاد شود؛ این طرح در شورای اسلامی شهر وصول شده است که امیدواریم با پیگیری‌های معاون فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری به خوبی به مرحله اجرا برسد.

منبع خبر : ایمنا

امتیاز به خبر
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!