دسته بندی نشده

لزوم تفاهم‌نامه بین مراکز استان‌های شمال‌غرب

به گزارش پایگاه خبری بیابانک نیوز، جواد انصاری امروز_ چهارشنبه سی‌ام آذر_ در جمع خبرنگاران با اشاره به نخستین مجمع مشورتی رؤسای شوراهای اسلامی و شهرداران مراکز استان‌های شمال‌غرب کشور به میزبانی تبریز اظهار کرد: تدوین تفاهم‌نامه‌ای بین مراکز استان‌های شمال‌غرب کشور برای مواقع بحران ضروری است. وی ادامه داد: بر اساس این تفاهم‌نامه، چهار …

به گزارش پایگاه خبری بیابانک نیوز، جواد انصاری امروز_ چهارشنبه سی‌ام آذر_ در جمع خبرنگاران با اشاره به نخستین مجمع مشورتی رؤسای شوراهای اسلامی و شهرداران مراکز استان‌های شمال‌غرب کشور به میزبانی تبریز اظهار کرد: تدوین تفاهم‌نامه‌ای بین مراکز استان‌های شمال‌غرب کشور برای مواقع بحران ضروری است.

وی ادامه داد: بر اساس این تفاهم‌نامه، چهار استان شمال‌غرب کشور نه تنها در مواقع بحران بلکه در دیگر موارد نیز می‌توانند همکاری داشته باشند.

رئیس شورای اسلامی شهر اردبیل گفت: امیدوارم این مجمع با حرکت‌های خوب خود به دیگر استان‌ها نیز تسری یافته و در خدمت مردم باشیم.

وی با بیان اینکه شوراها دستگاه نظارتی بوده است و بازوان اجرایی آن‌ها شهرداری‌ها هستند، تصریح کرد: تمام دستگاه‌های اجرایی باید زیر نظر مدیریت شهری باشند، اما این مورد ابتر مانده است.

انصاری افزود: امیدوارم در نشستی با نمایندگان مجلس شورای اسلامی این چهار استان، بتوانیم دستگاه‌های اجرایی را نیز پای کار بیاوریم.

رئیس شورای اسلامی شهر اردبیل با اشاره به برگزاری این مجمع در سطح کلان‌شهرها و رؤسای شوراهای اسلامی کشور، خاطرنشان کرد: در پی انتخاب رئیس شورای اسلامی شهر تبریز در مجمع مشورتی کلان‌شهرهای کشور، پیشنهاد تشکیل مجمع رؤسای شوراها و شهرداران استان‌های شمال‌غرب مطرح شد و امیدواریم استان‌های کردستان، گیلان و قزوین نیز به این مجمع ملحق شوند.

منبع خبر : ایمنا

امتیاز به خبر
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!