صنعت و تجارت

لامپاگو؛ سه‌چرخه‌ای ترکیه‌ای از دنیای انیمیشن‌ها! /عکس

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی، تریک برقی لامپاگو جدید با طراحی یکپارچه سازی، در اروپا معرفی شد. تریک برقی لامپاگو جدید دارای حداکثر سرعت ۴۵ کیلومتر در ساعت است. این وسیله نقلیه توسط شرکت لامپاگو در ترکیه تولید شده است. انتظار می رود که به زودی در چندین بازار بین المللی عرضه شود. به …

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی، تریک برقی لامپاگو جدید با طراحی یکپارچه سازی، در اروپا معرفی شد. تریک برقی لامپاگو جدید دارای حداکثر سرعت ۴۵ کیلومتر در ساعت است. این وسیله نقلیه توسط شرکت لامپاگو در ترکیه تولید شده است. انتظار می رود که به زودی در چندین بازار بین المللی عرضه شود.

به نظر می رسد که تریک برقی لامپاگو جایگزینی شیک برای دوچرخه یا اسکوتر باری باشد. برای کار کردن به هیچ گواهینامه ای نیاز ندارد زیرا یک وسیله نقلیه شخصی است. حتی در اروپا، مجوز کلاس AM یا AT برای تریک برقی لامپاگو کافی است.

سه چرخه برقی لامپاگو از برخی جهات شباهتی به وسپا نمادین دارد. بدنی صاف و گرد مانند تخم مرغ و دو صندلی که پشت سر هم قرار گرفته اند. این تریک دارای دو چرخ در عقب و یکی در جلو مانند یک سه چرخه معمولی است.

لامپاگو؛ سه‌چرخه‌ای ترکیه‌ای از دنیای انیمیشن‌ها! /عکس

لامپاگو دارای چرخ های ۲۵ سانتی متری است و از ترمزهای درام جلو و عقب استفاده می کند. ظرفیت بار کلی ۲۰۰ کیلوگرم است و فاقد سقف است، بنابراین نیاز به استفاده از کلاه ایمنی دارد. انرژی آن توسط یک بسته باتری ۶۰ ولتی ۳۰ آمپر ساعتی تامین می شود. نوع موتور الکتریکی موجود در لامپاگو مشخص نیست اما می تواند تا ۱۰۰۰ وات قدرت تولید کند.

جزئیات قیمت و زمان عرضه هنوز برای این سه چرخه منتشر نشده است.

منبع gizmochina

۲۲۷۳۲۳

منبع خبر خبر آنلاین

امتیاز به خبر
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!