دسته بندی نشده

قیمت گوشت در سمنان پایین‌تر از میانگین کشوری است

– اخبار استانها – به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی، به نقل از خبرگزاری تسنیم از  سمنان ، محمد‌رضا صادقی  در جلسه ستاد تنظیم بازار این استان، اظهار داشت: استان‌ سمنان‌ بر اساس گزارش‌های اعلامی در‌بحث رشد اقتصادی در سال ۱۴۰۱ رتبه‌‌های برتر کشور را‌ به‌ خود‌ اختصاص داده است. وی با اشاره به شعار سال …

– اخبار استانها –

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی، به نقل از خبرگزاری تسنیم از  سمنان ، محمد‌رضا صادقی  در جلسه ستاد تنظیم بازار این استان، اظهار داشت: استان‌ سمنان‌ بر اساس گزارش‌های اعلامی در‌بحث رشد اقتصادی در سال ۱۴۰۱ رتبه‌‌های برتر کشور را‌ به‌ خود‌ اختصاص داده است.

وی با اشاره به شعار سال اعلام شده از سوی مقام مظم رهبری به نام «مهار تورم، رشد تولید» گفت: تحقق شعار سال، رشد تولید و مهار تورم در سال جاری امری ضروری است که نیازمند تدابیر ویژه است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سمنان خاطرنشان کرد: برقراری تعادل بین‌ دو امر رونق و رشد تولید و مهار تورم، راهکارهای مشخصی داشته که نیاز به تلاش مضاعف دارد.

صادقی افزود: در سال جدید با توجه به پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های موجود، از طریق راهکارهای بومی به دور از شعار و با اقدامات عملیاتی در راستای تحقق شعار سال گام بر می‌داریم.

وی گفت: استان‌ سمنان‌ در بحث‌های اقتصادی، رشد اقتصادی،‌ شرکت‌های دانش بنیان،‌ رونق‌ تولید و سایر مباحث از این دست اقدامات‌ ارزشمند و موفقیت‌های‌مطلوبی را تاکنون کسب کرده است.‌

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سمنان  درباره قیمت گوشت قرمز و مرغ در این استان نیز گفت: قیمت‌ گوشت قرمز در استان‌ نسبت‌ به سایر استان‌ها در بازه کمتری قرار دارد.

صادقی گفت: باید تمهیدات لازم برای هدفگذاری تأمین و  افزایش ذخیره مرغ منجمد‌ در استان سمنان اتخاذ شود.

منبع خبر : ایران اکونا

امتیاز به خبر
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!