دسته بندی نشده

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۱/۰۳/۲۵| ادامه ریزش قیمت‌ها در بازار طلا و سکه- اخبار قیمت طلا، سکه و ارز – اخبار بازار تسنیم

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، هم‌اکنون در بازار آزاد،  قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم یک‌ میلیون و ۴۴۰ هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح قدیم ۱۴ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید نیز ۱۵ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان است. در بازار سبزه‌میدان، قیمت نیم‌سکه بهار آزادی ۸ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان، ربع سکه بهار آزادی …

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، هم‌اکنون در بازار آزاد،  قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم یک‌ میلیون و ۴۴۰ هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح قدیم ۱۴ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید نیز ۱۵ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان است.

در بازار سبزه‌میدان، قیمت نیم‌سکه بهار آزادی ۸ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان، ربع سکه بهار آزادی ۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و سکه یک‌گرمی ۳ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.

 

هر مثقال طلا در بازار داخلی، ۶ میلیون و ۲۴۰ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است؛ ضمن اینکه قیمت هر اونس طلا در بازارهای جهانی ۱۸۱۹ دلار است.

علاوه بر این، در صرافی‌های بانکی قیمت فروش دلار با افزایش نسبت به روز قبل، ۲۷ هزار و ۳۹۱ تومان و قیمت خرید دلار از مردم ۲۷ هزار و‌ ۱۱۹ تومان تعیین شده است. قیمت فروش یورو نیز با افزایش نسبت به دیروز معادل ۲۸ هزار و ۷۵۳ تومان و قیمت خرید یورو نیز ۲۸ هزار و ۴۶۷ تومان اعلام شده است.

بروز رسانی: چهار‌شنبه ۲۵  خرداد ۱۲:۴۰

نوع

قیمت لحظه (تومان)

قیمت دلار (صرافی بانکی)

۲۷  هزار و ۳۹۱

قیمت یورو (صرافی بانکی)

۲۸  هزار و ۷۵۳

بروزرسانی: چهار‌‌شنبه ۲۵  خرداد ساعت ۱۲:۴۰

نوع

قیمت لحظه (تومان)

قیمت سکه بهارآزادی

  ۱۴  میلیون و ۵۰۰  هزار

قیمت سکه بهارآزادی(طرح جدید)

۱۵  میلیون و ۱۰۰ هزار

قیمت نیم سکه بهارآزادی

۸ میلیون و ۷۰۰  هزار

قیمت ربع سکه بهارآزادی

۵  میلیون و ۵۰۰  هزار

قیمت سکه گرمی

۳ میلیون و ۲۰۰ هزار

بروز رسانی: چهار‌شنبه ۲۵  خرداد ساعت ۱۲:۴۰

نوع

قیمت لحظه (تومان)

گرم طلای ۱۸ عیار

یک میلیون و ۴۴۰  هزار

گرم طلای ۲۴ عیار

مثقال طلا

۶  میلیون و ۲۴۰   هزار

انس طلا(دلار)

۱۸۱۹

انتهای پیام/ 


منبع

امتیاز به خبر
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!