دسته بندی نشده

قیمت جدید مرغ، گوشت و برنج اعلام شد/ جزییات

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی،در بخش تامین گوشت قرمز قرار است با وارد کردن گوساله پایه پروار تا ۵ ماه آینده وضعیت بازار ساماندهی شود. تأمین گوشت مرغ مورد نیاز هم با جوجه‌ریزی در حال جبران است و در هفته جاری تا حدودی قیمت مرغ به قیمت مصوب نزدیک شد. رصد هفتگی بازار کالاهای …

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی،در بخش تامین گوشت قرمز قرار است با وارد کردن گوساله پایه پروار تا ۵ ماه آینده وضعیت بازار ساماندهی شود. تأمین گوشت مرغ مورد نیاز هم با جوجه‌ریزی در حال جبران است و در هفته جاری تا حدودی قیمت مرغ به قیمت مصوب نزدیک شد.

رصد هفتگی بازار کالاهای اساسی در هفته چهارم مرداد نشان داد، گرمای هوا قیمت تخم مرغ را ریزشی کرده و با وجود نرخ مصوب ۱۱۰ هزار تومان در حال حاضر هر شانه تخم مرغ ۳۰ عددی بدون درپوش ۷۵ هزار تومان به فروش می‌رسد. اما بازار ماهی افزایش قیمت داشته و هر کیلو ماهی قزل‌آلا از ۱۳۹ هزار تومان به ۱۴۹ هزار تومان رسیده است.

بازار شکر هم هر کیلو بین ۳۵ تا حدود ۴۰ هزار تومان بوده و به دلیل کمبود آن هر فرد فقط می‌تواند ۴ کیلو شکر خریداری کند. قند بسته بندی نیز با قیمت‌های متفاوت در حال عرضه است.

قیمت در بازار برنج هم با انباشت محصولات سال گذشته تا حدودی فروکش کرده و هر کیلو برنج هاشمی بدون بسته بندی فروشگاهی ۹۵ هزار تومان قیمت گذاری شده است و برنج پاکستانی نیز هر کیلو بین ۳۹.۸۰۰ تا ۵۹.۵۰۰ در حال عرضه است.

۲۲۳۲۲۵

منبع خبر : خبر آنلاین

امتیاز به خبر
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!