دسته بندی نشده

قانون‌گرایی شاخص فعالیت شورای ششم/ اصفهان؛ کانون تعاملات ملی و بین‌المللی

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی، «اصفهان؛ کانون تعاملات ملی و بین‌المللی / دیپلماسی عمومی در نصف جهان رونق می‌گیرد»، «مجوز جذب محدود نخبگان دریافت شده است / شهرداری اصفهان، تنها شهرداری متعالی ایران»، «بازسازی ۵۰۰ دوچرخه برای استفاده شهروندان در شهر زندگی»، «رسیدگی به بیش از ۲۰ پرونده در کمیته نظارتی منطقه ۲ اصفهان»، …

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی، «اصفهان؛ کانون تعاملات ملی و بین‌المللی / دیپلماسی عمومی در نصف جهان رونق می‌گیرد»، «مجوز جذب محدود نخبگان دریافت شده است / شهرداری اصفهان، تنها شهرداری متعالی ایران»، «بازسازی ۵۰۰ دوچرخه برای استفاده شهروندان در شهر زندگی»، «رسیدگی به بیش از ۲۰ پرونده در کمیته نظارتی منطقه ۲ اصفهان»، «ماهانه ۲۲ میلیارد ریال برای نظافت معابر منطقه ۱۳ اصفهان هزینه می‌شود»، «لزوم احداث خیابان‌های طرح تفصیلی برای کاهش مشکلات ترافیکی / اصفهان ۲۵۰۰ اتوبوس نیاز دارد»، «حاج‌رسولی‌ها: دغدغه شورای ششم اصفهان تکمیل خط دو قطار شهری و رینگ چهارم است»، «رفع مشکلات بلوار ارغوانیه در دستور کار قرار گیرد»، «طرح شفافیت نقطه درخشان و قانون‌گرایی شاخص فعالیت شورای ششم اصفهان» و «پیگیری مصوبات سفر معاون رئیس‌جمهور به اصفهان / حداکثر وفاق و همدلی در مدیریت شهری ششم» مهم‌ترین رویدادهای مدیریت شهری اصفهان در هفته گذشته بود که گزیده‌ای از آن را در این بسته خبری سرمایه ایرانی می‌خوانید.

اصفهان؛ کانون تعاملات ملی و بین‌المللی / دیپلماسی عمومی در نصف جهان رونق می‌گیرد

علی قاسم‌زاده، شهردار اصفهان با بیان اینکه در روزهای آینده شاهد رونق گردشگری در شهر خواهیم بود، گفت: آرزوی تورهای گردشگری، صنایع و کسبه مبنی بر رونق گردشگری، روزهای آینده محقق خواهد شد.

مجوز جذب محدود نخبگان دریافت شده است / شهرداری اصفهان، تنها شهرداری متعالی ایران

سعید ابراهیمی، معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهردار اصفهان گفت: در حوزه نوسازی و تحول اداری، شهرداری اصفهان دی‌ماه سال گذشته در سطح تندیس جایزه ملی تعالی سازمانی شرکت کرد و به‌عنوان تنها شهرداری در سطح کشور موفق به دریافت جایزه تعالی و تندیس بلورین شد.

بازسازی ۵۰۰ دوچرخه برای استفاده شهروندان در شهر زندگی

حمید آقایی، مدیرکل اجرایی معاونت حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری اصفهان با اشاره به اینکه دوچرخه‌سواری بخشی از فرهنگ مردم این کلان‌شهر است، گفت: ۵۰۰ دستگاه دوچرخه شهری به‌صورت کامل بازسازی و با استفاده از طیف رنگ‌های شاد آماده ارائه خدمات به شهروندان شده است.

رسیدگی به بیش از ۲۰ پرونده در کمیته نظارتی منطقه ۲ اصفهان

محمد صیرفی‌نژاد، مدیر منطقه دو شهرداری اصفهان از رسیدگی به بیش از ۲۰ پرونده در نخستین کمیته نظارتی شورای اسلامی شهر در این منطقه خبر داد.

ماهانه ۲۲ میلیارد ریال برای نظافت معابر منطقه ۱۳ اصفهان هزینه می‌شود

جواد کشانی، مدیر منطقه ۱۳ شهرداری اصفهان با اشاره به ارائه خدمات رفت‌وروب و جمع‌آوری زباله یا پسماند تر در سطح این منطقه و در دستور کار قرار دادن شست‌وشوی معابر اصلی و فرعی گفت: انجام این خدمات هر ماه حدود ۲۲ میلیارد ریال برای منطقه هزینه دارد.

لزوم احداث خیابان‌های طرح تفصیلی برای کاهش مشکلات ترافیکی / اصفهان ۲۵۰۰ اتوبوس نیاز دارد

محمدرضا فلاح، عضو شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: برای احداث خیابان‌هایی که در طرح تفصیلی این کلان‌شهر وجود دارد، باید اعتبار ویژه در نظر گرفته شود، زیرا با احداث و بهره‌برداری از این خیابان‌ها می‌توان گره‌های ترافیکی را باز کرد و مشکلات این حوزه را کاهش داد.

حاج‌رسولی‌ها: دغدغه شورای ششم اصفهان تکمیل خط دو قطار شهری و رینگ چهارم است

عباس حاج‌رسولی‌ها، رئیس کمیسیون اقتصادی، حقوقی و گردشگری شورای اسلامی شهر اصفهان با بیان اینکه شهروندان با پرداخت عوارض به پویایی شهر و محل زندگی خود کمک می‌کنند، ادامه داد: در این راستا می‌توان پروژه‌هایی همچون مترو را به سرانجام رساند زیرا زیرا دغدغه شورای ششم اصفهان تکمیل خط دو قطار شهری و رینگ چهارم است.

رفع مشکلات بلوار ارغوانیه در دستور کار قرار گیرد

احمد شریعتی، عضو کمیسیون بهداشت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر اصفهان با اشاره به مشکلات بلوار ارغوانیه، گفت: در این بلوار توتستان وجود داشت که چمن آن را از بین بردیم، درخت‌ها نیز در حال خشک شدن است و در حال حاضر نور و فضای سبز بلوار ارغوانیه از بین رفته است.

طرح شفافیت نقطه درخشان و قانون‌گرایی شاخص فعالیت شورای ششم اصفهان

علی صالحی، سخنگوی شورای اسلامی شهر اصفهان با بیان اینکه شاخص فعالیت این دوره مدیریت شهری توجه به قانون و قانون‌گرا بودن اعضای شورای ششم اصفهان است، چراکه اعضا به‌شدت به قوانین بالادستی و مصوباتی که این دوره طی کرده است، تاکید دارند، گفت: یکی از کم نقص‌ترین دوره‌ها را در حوزه مدیریت شهری طی کرده‌ایم.

پیگیری مصوبات سفر معاون رئیس‌جمهور به اصفهان / حداکثر وفاق و همدلی در مدیریت شهری ششم

محمد نورصالحی، رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان با اشاره به پیگیری مصوبات سفر رئیس سازمان محیط زیست به اصفهان گفت: قول‌های خوبی در این زمینه داده شده و تاکید شده است که از محل صندوق محیط زیست، کمک‌های مالی و وام‌هایی که در استان به تصویب رسیده بود، عملیاتی شود.

منبع خبر : ایمنا

امتیاز به خبر
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!