اقتصاد کلان

فولادی‌ها چقدر نیاز به واردات داشتند؟

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی،بر اساس آماری که توسط انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران در اختیار ایسنا قرار گرفت، طی چهار ماه نخست سال جاری میزان واردات مجموع مقاطع طویل ۲۶.۱ درصد بیشتر شده است. به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی،میزان واردات مقاطع طویل فولادی که در چهار ماهه ابتدایی سال گذشته ۲۳ هزار تن ثبت …

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی،بر اساس آماری که توسط انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران در اختیار ایسنا قرار گرفت، طی چهار ماه نخست سال جاری میزان واردات مجموع مقاطع طویل ۲۶.۱ درصد بیشتر شده است.

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی،میزان واردات مقاطع طویل فولادی که در چهار ماهه ابتدایی سال گذشته ۲۳ هزار تن ثبت شده بود در مدت مشابه امسال به ۲۹ هزار تن رسیده است.

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی،واردات مقاطع تخت و محصولات فولادی نیز به‌ ترتیب ۷۶.۵ درصد و ۷۱.۷ درصد نسبت به واردات در چهار ماهه ۱۴۰۱، بیشتر شده است.

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی،بیشترین میزان واردات فولاد در  مدت مذکور سال جاری مختص محصولات فولادی معادل ۴۱۹ هزار تن است که نسبت به میزان واردات آن در مدت مشابه سال گذشته معادل ۲۴۴ هزار تن، ۱۷۱.۷ درصد افزایش یافته است.

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی،میزان واردات مقاطع تخت فولادی نیز در مجموع چهارماه  ابتدایی امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۷۶.۵ درصد بیشتر شده و از ۲۲۱ هزار تن در مجموع واردات طی چهار ماهه سال گذشته به ۳۹۰ هزار تن در مدت مشابه امسال رسیده است.

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی،طبق آمار، در واردات شمش فولادی نیز امسال به ۱۰۰۰ تن رسیده که همه آن بیلت‌وبلوم بوده و نیازی به واردات اسلب نبوده است.

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی،همچنین واردات آهن اسفنجی هم در چهار ماهه امسال صفر ثبت شده است.

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی، 

منبع خبر : اتاق ایران آنلاین

امتیاز به خبر
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!