اخبار اجتماعیاستان ها

فعالیت ۲۴ ساعته مرکز مدیریت و کنترل ترافیک شهرداری اصفهان

حمید آقایی در گفتگویی با بیان اینکه ترافیک معابر شهری از یکم تا بیستم اسفندماه سال گذشته بسیار پرحجم بوده است، اظهار کرد: از بیست‌وپنجم تا بیست‌ونهم اسفندماه ۱۴۰۱ در بسیاری از معابر شهری با بهبود وضعیت ترافیک نسبت به قبل از آن مواجه بودیم. وی بزرگراه‌های شهید خرازی، شهید صیادشیرازی و امام خمینی (ره) …

حمید آقایی در گفتگویی با بیان اینکه ترافیک معابر شهری از یکم تا بیستم اسفندماه سال گذشته بسیار پرحجم بوده است، اظهار کرد: از بیست‌وپنجم تا بیست‌ونهم اسفندماه ۱۴۰۱ در بسیاری از معابر شهری با بهبود وضعیت ترافیک نسبت به قبل از آن مواجه بودیم.

وی بزرگراه‌های شهید خرازی، شهید صیادشیرازی و امام خمینی (ره) را از معابر پرحجم ترافیک شهر اصفهان در اسفندماه سال گذشته اعلام کرد و افزود: در تعطیلات نوروز بزرگراه‌های شهید خرازی، دستجردی و امام خمینی (ره) از حجم بالاتری از ترافیک برخوردار بود که به‌صورت برخط تحت پوشش دوربین‌های نظارت تصویری و ثبت تخلف قرار داشت.

مسئول کمیته حمل‌ونقل و ترافیک ستاد دائمی خدمات سفر شهر اصفهان مجموع خیابان‌های اولویت‌دار برای مدیریت ترافیک شهر اصفهان را بالغ بر ۸۰ خیابان اعلام کرد و گفت: در ایام نوروز بیشترین تمرکز کارشناسان ترافیکی با هدف روان‌سازی ترافیک در محدوده مرکزی شهر به‌ویژه مناطق یک، سه و محورهای حاشیه زاینده‌رود از پل بزرگمهر تا پل فلزی، خیابان‌های استانداری، باغ گلدسته، نشاط، عبدالرزاق، حکیم، احمدآباد و چهارباغ بود.

وی با اشاره به فعالیت ۲۴ ساعته مرکز مدیریت و کنترل ترافیک اصفهان برای روان‌سازی و بهبود وضعیت عبور و مرور شهر و جلوگیری از اختلال و گره ترافیکی گفت: در این کلان‌شهر بالغ بر ۴۰۰ خیابان و ۳۶۲ تقاطع تحت پوشش نظارت تصویری و سامانه‌های هوشمند قرار دارد.

منبع خبر : ایمنا

امتیاز به خبر
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!