دسته بندی نشده

فعالیت کسبه و دست‌فروشان در ۱۲۰۰ غرفه مسقف بازار بعثت اصفهان

به گزارش سرمایه ایرانی، مجید صادقی با بیان اینکه بازار بعثت اصفهان در زمینی به وسعت دو هکتار در خیابان بعثت، بعد از سه‌راه گلستان واقع شده است، اظهار کرد: در این بازار سکوهای مسقف استاندارد و به‌روز، ایجاد شده است تا در روزهای بارانی یا آفتابی امکان فعالیت برای کسبه وجود داشته باشد. وی …

به گزارش سرمایه ایرانی، مجید صادقی با بیان اینکه بازار بعثت اصفهان در زمینی به وسعت دو هکتار در خیابان بعثت، بعد از سه‌راه گلستان واقع شده است، اظهار کرد: در این بازار سکوهای مسقف استاندارد و به‌روز، ایجاد شده است تا در روزهای بارانی یا آفتابی امکان فعالیت برای کسبه وجود داشته باشد.

وی ادامه داد: در بازار بعثت اصفهان حدود ۱۲۰۰ غرفه مسقف و استاندارد وجود دارد که روزهای دوشنبه و جمعه در اختیار کسبه و دست‌فروشان قرار می‌گیرد تا محصولات خود را به شهروندان عرضه کنند.

مدیر بازارهای روز کوثر شهرداری اصفهان با بیان اینکه دوشنبه‌بازار بعثت نیز از نوزدهم اردیبهشت‌ماه سال جاری فعالیت خود را آغاز کرده و از آن زمان تا کنون روزهای دوشنبه هر هفته دایر است، گفت: برای فروشندگان این بازار، پارکینگ لازم در نظر گرفته شده است و در صدد خرید زمین‌های دیگری جهت پارک خودروهای مراجعه‌کنندگان هستیم.

وی ادامه داد: ۶۰ درصد از کسبه بازار بعثت، دست‌فروش و مابقی کسبه هستند، البته از فروش اجناس دست‌دوم در این بازار جلوگیری می‌شود.

صادقی با بیان اینکه ناظران اداره بهداشت محیط و نیروی انتظامی به‌منظور برقراری امنیت در این مکان مستقر هستند، خاطرنشان کرد: بازرسان سازمان میادین با حضور در این بازار، بر قیمت‌ها و نرخ‌گذاری‌ها نظارت کامل دارند تا شهروندان با خیال راحت‌تری کالاها و اجناس مورد نیاز خود را خریداری کنند.

منبع خبر : ایمنا

امتیاز به خبر
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!