صنعت و تجارت

عکس | رونمایی از مدل جدید ماشین مورد علاقه مستر بین!

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی،به گزارش ، طراحی مینیمال کابین مینی کوپر جدید با یک نمایشگر گرد بزرگ از شاخص‌ترین ویژگی‌هاست و از نظر زیباشناسی مناسب دنیای مدرن‌تر شده است. بر اساس گزارش مجله خودرو، غربیلک فرمان مینی کوپر جدید در موقعیت ساعت ۲ و ۱۰ ضخیم‌تر شده و دکمه‌های چندکاره روی آن نیز …

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی،به گزارش ، طراحی مینیمال کابین مینی کوپر جدید با یک نمایشگر گرد بزرگ از شاخص‌ترین ویژگی‌هاست و از نظر زیباشناسی مناسب دنیای مدرن‌تر شده است.

بر اساس گزارش مجله خودرو، غربیلک فرمان مینی کوپر جدید در موقعیت ساعت ۲ و ۱۰ ضخیم‌تر شده و دکمه‌های چندکاره روی آن نیز بزرگ‌تر به نظر می‌رسد. پارچه بکار رفته روی داشبورد از الگوی متفاوتی در سمت راننده و سرنشین استفاده می‌کند. زمانی که مالک خودرو را روشن کند نورپردازی زیبایی در بخش پایینی داشبورد نمایان خواهد شد

در جلو تریم پهن و هشت‌ضلعی و جلوپنجره زیر آن و چراغ‌های جلو LED و دو نوار افقی به چشم می‌خورد و در کنار ما را به یاد نسخه‌های احیا شده از مینی در زمان خرید توسط بی ام و می‌اندازد.

در بخش پشتی خودرو نیز چراغ‌های سه‌گوش جدید دیده می‌شوند. اگرچه خروجی‌های اگزوز زیر خودرو پنهان هستند اما تصاویر جاسوسی مدل کوپر S نشان دهنده نصب خروجی اگزوز در مرکز سپر بوده‌اند.

در بخش فنی مدل برقی (پایه) به پیشرانه ۱۸۱ اسبی و برد حرکتی ۳۰۰ کیلومتری مجهز شده است و کوپر SE با پیشرانه برقی با ۲۱۵ اسبی و برد ۴۰۰ کیلومتری ساخته می‌شود.

جهت مشاهده لیست قیمت روز خودرو های داخلی و خارجی می توانید به صفحه لیست قیمت روز خودرو در مراجعه کنید.

۵۸۵۸

منبع خبر خبر آنلاین

امتیاز به خبر
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!