بورس و بازارهای مالی

عملکرد ۶ ماهه های وب خوب بود

به گزارش ، شرکت داده گستر عصر نوین برای دوره مالی ۶ ماهه منتهی به ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ با سرمایه ثبت شده ۳۰۰۰۰۰۰۰ میلیارد ریال درآمدهای عملیاتی را بصورت حسابرسی نشده مبلغ ۱۱۳۸۵۷۷۰ میلیارد ریال اعلام کرد. شرکت داده گستر عصر نوین با نماد های وب در بورس فعالیت دارد، برای دوره مالی ۶ ماهه منتهی به …

به گزارش ، شرکت داده گستر عصر نوین برای دوره مالی ۶ ماهه منتهی به ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ با سرمایه ثبت شده ۳۰۰۰۰۰۰۰ میلیارد ریال درآمدهای عملیاتی را بصورت حسابرسی نشده مبلغ ۱۱۳۸۵۷۷۰ میلیارد ریال اعلام کرد.

شرکت داده گستر عصر نوین با نماد های وب در بورس فعالیت دارد، برای دوره مالی ۶ ماهه منتهی به ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ با سرمایه ثبت شده ۳۰۰۰۰۰۰۰ میلیارد ریال درآمدهای عملیاتی را بصورت حسابرسی نشده مبلغ ۱۱۳۸۵۷۷۰ میلیارد ریال اعلام کرد. این در حالی است که این رقم برای مدت مشابه منتهی به دروه مالی ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ مبلغ ۱۴۰۰۰۴۹۱ میلیارد ریال بود. همچنین برای پایان سال مالی منتهی به ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ درآمد عملیاتی شرکت بصورت حسابرسی شده مبغ ۴۷۰۵۱۶۱۲ میلیارد ریال اعلام شده بود که نسبت به دوره ماقبل ۱۹ درصد کاهش نشان می دهد.

شرکت داده گستر عصر نوین همچنین سود خالص هر سهم را برای دوره مالی ۶ ماهه منتهی به ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ مبلغ ۱۷۴ ریال و برای مدت مشابه منتهی به ۱۴۰۱/۰۶۹/۳۱ مبلغ ۴۰۹ ریال اعلام کرده است . این رقم برای پایان سال مالی منتهی به ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ مبلغ ۱۱۶۳ ریال بود. که ۵۷ درصد کاهش داشته است.

منبع خبر :

امتیاز به خبر
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!