دسته بندی نشده

علت توقف پروژه خیابان صنایع پیگیری شود

حجت‌اله زارع‌زاده در گفتگویی، اظهار کرد: باید به شریان‌های اصلی شهر و معابری که میزان تردد در آن‌ها بالا است، توجه ویژه‌ای شود، چنانچه پروژه‌ای در این نوع معابر آغاز می‌شود باید تلاش شود به سرعت به سرانجام برسد. وی افزود: خیابان صنایع واقع در منطقه پنج شهرداری اهواز با توجه به نزدیکی به شرکت‌های …

حجت‌اله زارع‌زاده در گفتگویی، اظهار کرد: باید به شریان‌های اصلی شهر و معابری که میزان تردد در آن‌ها بالا است، توجه ویژه‌ای شود، چنانچه پروژه‌ای در این نوع معابر آغاز می‌شود باید تلاش شود به سرعت به سرانجام برسد.

وی افزود: خیابان صنایع واقع در منطقه پنج شهرداری اهواز با توجه به نزدیکی به شرکت‌های صنعتی و دسترسی به جاده هویزه یکی از پرترددترین خیابان‌های اهواز است و با وجود موانعی که وجود داشت عملیات زیرسازی برای آسفالت این معبر آغاز شد.

عضو شورای اسلامی شهر اهواز ادامه داد: با گذشت دو ماه از پروژه به دلایل نامعلوم عملیات اجرایی آن متوقف شده است و با توجه به اهمیت موضوع و تلاش برای تسهیل تردد انتظار می‌رود شهردار اهواز، مدیر منطقه پنج شهرداری و مجری طرح نسبت به بررسی علت متوقف شدن پروژه اقدام کنند.

زارع‌زاده تاکید کرد: امیدوارم با تلاش‌هایی که صورت می‌گیرد، هرچه سریع‌تر شاهد از سرگیری مجدد این پروژه باشیم.

منبع خبر : ایمنا

امتیاز به خبر
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!