اقتصاد جهانی

عراق برداشت نفت از میدان رمیله را ۱۰۰ هزار بشکه افزایش خواهد داد

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی،عماد حسن، مدیرعامل نهاد بهره‌بردار میدان نفتی رمیله عراق، اعلام کرد که ظرفیت برداشت نفت از این میدان تا پایان سال جاری به ۱.۴ میلیون بشکه در روز خواهد رسید. به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی،وی گفت: هم اکنون نرخ برداشت از این میدان نفتی روزانه ۱.۳ میلیون بشکه است که تا …

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی،عماد حسن، مدیرعامل نهاد بهره‌بردار میدان نفتی رمیله عراق، اعلام کرد که ظرفیت برداشت نفت از این میدان تا پایان سال جاری به ۱.۴ میلیون بشکه در روز خواهد رسید.

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی،وی گفت: هم اکنون نرخ برداشت از این میدان نفتی روزانه ۱.۳ میلیون بشکه است که تا پایان سال ۲۰۲۳، ۱۰۰ هزار بشکه افزایش پیدا خواهد کرد. میدان رمیله از نظر میزان تولید نفت، دومین میدان نفتی بزرگ عراق به‌شمار می‌رود که با ۸۰ کیلومتر طول و ۲۰ کیلومتر عرض، ۱۶۰۰ کیلومتر مربع مساحت دارد.

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی،نفت تولیدی از این میدان هم یک سوم کل نفت تولید شده عراق را تشکیل می‌دهد و میدان رمیله با داشتن میلیاردها بشکه نفت قابل استحصال، در زمره میادین نفتی بسیار بزرگ قرار دارد. میزان نفت قابل برداشت از این میدان ۱۷ میلیارد بشکه برآورد شده است.

منبع خبر : اتاق ایران آنلاین

امتیاز به خبر
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!