دسته بندی نشده

عدالت‌محوری، ویژگی بارز بودجه اردبیل است

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی، جواد انصاری امروز _چهارشنبه دوازدهم بهمن_ در آئین تقدیم بودجه ۱۴۰۲ شهرداری به شورای اسلامی شهر اردبیل اظهار کرد: فرارسیدن ایام دهه فجر و چهل‌وچهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را تبریک می‌گویم. وی ادامه داد: بودجه ۱۴۰۲ شهرداری به مبلغ ۱,۹۰۰ میلیارد تومان جهت تصویب و بررسی تقدیم شورای …

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی، جواد انصاری امروز _چهارشنبه دوازدهم بهمن_ در آئین تقدیم بودجه ۱۴۰۲ شهرداری به شورای اسلامی شهر اردبیل اظهار کرد: فرارسیدن ایام دهه فجر و چهل‌وچهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را تبریک می‌گویم.

وی ادامه داد: بودجه ۱۴۰۲ شهرداری به مبلغ ۱,۹۰۰ میلیارد تومان جهت تصویب و بررسی تقدیم شورای اسلامی شهر شد.

رئیس شورای اسلامی شهر اردبیل با اشاره به اینکه تا پایان بهمن طی جلسات متعددی این بودجه بررسی و مصوب خواهد شد، گفت: افزایش رقم بودجه سال ۱۴۰۲ نسبت به سال ۱۴۰۱ امسال در دستور کار شورای اسلامی شهر است که این بودجه با افزایش ۳۶ درصدی همراه خواهد شد.

وی ادامه داد: در سال ۱۴۰۱ بودجه شهرداری ۱,۴۰۰ میلیارد تومان بود و نسبت به سال قبل ۸۰ درصد افزایش داشت.

انصاری اضافه کرد: عدالت‌محوری و توزیع عادلانه خدمات شهری از ویژگی‌های این بودجه است.

رئیس شورای اسلامی شهر اردبیل با بیان اینکه تکمیل طرح‌های نیمه‌تمام، توسعه زیرساخت‌های شهری و گردشگری، افزایش درآمد مستمر، بهره‌گیری از ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری از راهبردهای اساسی در تنظیم بودجه بوده است، افزود: از حمایت‌های استاندار اردبیل، معاونت عمرانی استانداری در تسریع عملیات عمرانی و شهردار اردبیل و تمام همکارانی که در تنظیم بودجه تلاش کردند، قدردانی می‌کنم.

وی تصریح کرد: در بودجه سال آینده اعتبار ویژه‌ای برای تکمیل کمربندی دوم بعد از سه دهه، تکمیل و اتمام پل نیایش، افزایش سرانه فضای سبز و در حوزه ترافیک شهری و پیاده را پیرعبدالملک پیش‌بینی شده است که تلاش می‌کنیم این بودجه را اصولی و علمی تصویب کنیم.

به گزارش سرمایه ایرانی، نماینده ولی فقیه در استان، استاندار اردبیل، مسئولان استانی، انتظامی و نظامی و مدیران شهری در این جلسه حضور داشتند که در سالن آمفی‌تئاتر فرهنگسرای بانوان شهرداری اردبیل برگزار شد.

منبع خبر : ایمنا

امتیاز به خبر
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!