اقتصاد جهانی

طلا روی نقطه حساس/ صعود سنگین قیمت طلا در راه است یا سقوط آزاد؟

انس طلا ماه‌ها درگیر عبور از ناحیه مقاومتی ۲ هزار و ۷۰ دلار است، انس طلا در روز جمعه هفته گذشته با رشد خوب توانست از ناحیه ۲۰۰۰ دلار به ناحیه مقاومتی ۲ هزار و ۷۱ دلار برسد. انس طلا اکنون در یک کانال صعودی بلند مدت قرار گرفته است، انس طلا بارها برای شکستن …

انس طلا ماه‌ها درگیر عبور از ناحیه مقاومتی ۲ هزار و ۷۰ دلار است، انس طلا در روز جمعه هفته گذشته با رشد خوب توانست از ناحیه ۲۰۰۰ دلار به ناحیه مقاومتی ۲ هزار و ۷۱ دلار برسد.

انس طلا اکنون در یک کانال صعودی بلند مدت قرار گرفته است، انس طلا بارها برای شکستن ناحیه مقاومتی اقدام کرده و هر بار نیز نتوانسته این سقف را رو به بالا بشکند. روز جمعه با داده‌های جدید فدرال رزو مبنی بر عدم افزایش نرخ بهره آمریکا، طلای جهانی به شدت قدرت گرفت و بازار سهام آمریکا نیز رشد خوبی را تجربه کردند.

طلا بر لبه تیغ؛ صعود سنگین قیمت طلا در راه است یا سقوط آزاد؟

حال با آغاز دوباره جنگ در غزه و احتمال کاهش نرخ بهره آمریکا، انس طلا در آستانه شکستن ناحیه مقاومتی است و باید دید در این هفته می‌تواند از پس آن بربیاید یا خیر.

طلا بر لبه تیغ؛ صعود سنگین قیمت طلا در راه است یا سقوط آزاد؟

معامله گرانی که تجربه فعالیت در انس طلا را دارند از جو به شدت احساسی در انس طلا آگاه هستند، تغییرات انس طلا به سرعت اتفاق افتاده و با یک خبر انس می‌تواند صعود سنگین یا نزول سختی را داشته باشد زیرا تمام معامله گران انس طلا با هیجان زیادی انس را معامله می‌کنند. اگر ناحیه ۲ هزار و ۷۱ دلار به سمت بالا شکسته شود، رسیدن انس به ناحیه ۲ هزار و ۲۰۰ دلار در این هفته بعید نخواهد بود.

۲۲۳۲۲۵

منبع خبر : خبر آنلاین

امتیاز به خبر
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!