دسته بندی نشده

طلا جهش کرد/ چرا طلا در حال گران شدن است؟

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، ارائه داده‌های نرخ تورم در روز جمعه قوی تر از پیش‌بینی ها بر بازار طلا تاثیر گذاشت و کاتالیزور رشد قیمت این فلز زرد شد؛ بررسی نوسانات قیمت طلا در بازار حاکی از آن است که در ۳۰ روز گذشته قیمت طلا ۲۵ دلار و ۶۳ سنت رشد کرده است. در …


به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، ارائه داده‌های نرخ تورم در روز جمعه قوی تر از پیش‌بینی ها بر بازار طلا تاثیر گذاشت و کاتالیزور رشد قیمت این فلز زرد شد؛ بررسی نوسانات قیمت طلا در بازار حاکی از آن است که در ۳۰ روز گذشته قیمت طلا ۲۵ دلار و ۶۳ سنت رشد کرده است.

در حالی که تورم بالاتر از قیمت طلا حمایت می کند، تاثیر افزایش تهاجمی نرخ بهره توسط بانک های مرکزی برای دارایی های بدون بهره مانند طلا منفی است و انتظار می‌رود که معاملات طلا کماکان به صورت محدود ادامه یابد.

در حال حاضر طلا در محدوده ۱۸۰۰ تا ۱۹۰۰ دلار در نوسان است و تا زمانی که از هیچ یک از محدوده‌ها خارج نشود جهت آن به خوبی روشن نخواهد شد.

در حال حاضر سد مقاومتی طلا هزار و ۹۰۰ دلار است و زمانی که این سد بشکند طلا ابتدا قیمت هزار و ۹۵۰ و سپس ۲۰۰۰ هزار دلار را تجربه خواهد کرد و سطوح حمایتی طلا نیز هزار و ۸۰۰ و هزار و ۷۶۰ دلار هستند.

۲۲۳۲۲۷


منبع

امتیاز به خبر
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!