اخبار اجتماعیاستان ها

صنایع آلاینده باید از شهر خارج شوند

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی، عباس حاج‌رسولی‌ها امروز _یکشنبه یازدهم دی_ در جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان با بیان اینکه آلایندگی هوای شهر را باید جدی گرفت، اظهار کرد: بعضی صنایع باید از شهر خارج شوند در این راستا باید متولیان حوزه محیط زیست، بهداشت درمان و مسئولان استان برای رفع این مشکل …

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی، عباس حاج‌رسولی‌ها امروز _یکشنبه یازدهم دی_ در جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان با بیان اینکه آلایندگی هوای شهر را باید جدی گرفت، اظهار کرد: بعضی صنایع باید از شهر خارج شوند در این راستا باید متولیان حوزه محیط زیست، بهداشت درمان و مسئولان استان برای رفع این مشکل همفکری کنند.

وی با اشاره به خشکی تالاب گاوخونی گفت: خشکی این تالاب و بازگشت ذرات از سطح این تالاب باعث ایجاد آلایندگی و عوارض جبران‌ناپذیری در شهر می‌شود.

عضو شورای اسلامی شهر اصفهان با بیان اینکه اعتباری برای انتقال صنایع آلاینده باید در نظر گرفته شود، تصریح کرد: همان‌طور که یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان برای مطالعه علل آلودگی در شهر هزینه شد، بودجه‌ای نیز باید برای رفع آن در نظر گرفته شود.

وی خاطرنشان کرد: اگر مشکل زاینده‌رود و تالاب گاوخونی رفع نشود، ریزدانه‌هایی که وارد ریه‌های مردم می‌شود، سرطان را رقم می‌زند و مطالعات می‌تواند با ذکر عدد و رقم این موضوع را اثبات کند.

منبع خبر : ایمنا

امتیاز به خبر
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!