دسته بندی نشده

صدور مجوز مساعدت‌های مالی برای هزینه‌های کفن ‌و دفن

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی، سلامت صفری امروز _جمعه، بیستم‌مردادماه_ در نشست خبری در جمع خبرنگاران، ضمن تبریک روز خبرنگار بر تمامی طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم، اظهار کرد: همواره خبرنگاران دغدغه‌مندترین قشر جامعه هستند که نقش بسزایی در توسعه شهری دارند. وی افزود: در هشتادویکمین جلسه رسمی …

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی، سلامت صفری امروز _جمعه، بیستم‌مردادماه_ در نشست خبری در جمع خبرنگاران، ضمن تبریک روز خبرنگار بر تمامی طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم، اظهار کرد: همواره خبرنگاران دغدغه‌مندترین قشر جامعه هستند که نقش بسزایی در توسعه شهری دارند.

وی افزود: در هشتادویکمین جلسه رسمی شورای شهر در بررسی اولین لایحه، وضعیت درآمدی و هزینه شهرداری در سال ۱۴۰۰ در قالب تفریغ بودجه و نقاط ضعف و قوت آن مورد بررسی قرار گرفت که در نهایت این لایحه تصویب شد.

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر اردبیل گفت: به‌مناسبت اربعین حسینی و گرامیداشت کنگره شهدا و هفته دولت، شهرداری در عوارض‌ها و مطالبات خود (۳۰ درصد از اول تا بیستم شهریور، ۲۰ درصد از بیست‌ویکم تا دهم مهرماه) تخفیف اعمال خواهند کرد که شهروندان می‌توانند از این فرصت استفاده کنند.

وی با بیان اینکه یکی از مطالبات اهالی محله سیدآباد کلخوران درخواست زمین برای احداث حسینیه بود، ادامه داد: در این جلسه این موضوع مطرح و مقرر شد که این زمین با کاربری فرهنگی و مذهبی و در مالکیت شهرداری قرار گیرد و حداکثر تا ۱۸ ماه آینده توسط اهالی محترم احداث شود.

صفری از حمایت شورا و شهرداری و صدور مجوز مساعدت مالی به جهت تهیه مزار سنگ، حکاکی، هزینه کفن و دفن رایگان به اهدا کنندگان عضو در اردبیل خبر داد و خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه این امر یک امر فرهنگی و خداپسندانه است، بنابراین شورا و شهرداری نیز به علت وظیفه‌ای که در توسعه اقدامات فرهنگی و خداپسندانه دارند با این لایحه موافقت کردند.

وی گفت: تعیین سقف هزینه حفاری فیبر نوری در سال ۱۴۰۲، پرداخت حق و سهم بیمه پرداخت شده توسط پیمانکاران، توافق شهرداری با شهروندان جهت توافق ملکی، اجرای صورت جلسه شورای نامگذاری شهرداری اردبیل و مساعدت به روشندل نخبه قرآنی کشور از دیگر مصوبات هشتاد و یکمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر اردبیل بود.

منبع خبر : ایمنا

امتیاز به خبر
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!