دسته بندی نشده

شهر قم به ۱۲۰ مدرسه نیاز دارد

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی، روح‌الله امراللهی امروز – دوشنبه سوم مهرماه- در جلسه رسمی و علنی شورای اسلامی شهر قم اظهار کرد: طبق گزارشی که در حال حاضر موجود است و اداره کل آموزش و پرورش آن را اعلام کرده است، ۱۲۰ مدرسه در قم کمبود داریم. وی افزود: این معضل بزرگی است …

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی، روح‌الله امراللهی امروز – دوشنبه سوم مهرماه- در جلسه رسمی و علنی شورای اسلامی شهر قم اظهار کرد: طبق گزارشی که در حال حاضر موجود است و اداره کل آموزش و پرورش آن را اعلام کرده است، ۱۲۰ مدرسه در قم کمبود داریم.

وی افزود: این معضل بزرگی است که در شهری که در همه حوزه‌های فرهنگی و علمی سرآمد جهان تشیع است، در زیرساخت مهمی مانند مدرسه کمبود داشته باشیم.

سخنگوی شورای اسلامی شهر قم خاطرنشان کرد: لازم است همه مدیران و مسئولان استان دست به دست هم دهند تا این مسئله حل شود.

امراللهی با اشاره به اهمیت توجه به ورودی‌های شهر قم، تصریح کرد: تمام دستگاه‌هایی که در ورودی تهران اراضی در اختیار دارند، در این ساماندهی نقش خواهند داشت.

بدهی ۵۰۰ میلیارد تومانی آموزش و پرورش به شهرداری قم

حسین صابری، رئیس کمیسیون حقوقی شورای اسلامی شهر قم با اشاره به کمبود کاربری آموزشی در شهر قم، تاکید کرد: در این زمینه همکاری دستگاه آموزش و پرورش موضوع مهم و حیاتی است.

وی با اشاره به اینکه آموزش و پرورش استان قم بیش از ۵۰۰ میلیارد تومان به شهرداری بدهی دارد، گفت: مسئله کمبود مدرسه دغدغه مدیریت شهری است، اما تعامل در این زمینه باید دوطرفه باشد.

منبع خبر : ایمنا

امتیاز به خبر
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!