دسته بندی نشده

شهروندان ثمره پروژه های عمرانی و زیباسازی را ببینند/ شور و نشاط افزایش یابد

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی، نادر نوروزی در جلسه شورای معاونان که با حضور مدیران در شهرداری منطقه هشت برگزار شد با تاکید بر سرعت دهی به پروژه ممیزی املاک و مستغلات اظهار کرد: سازمان فاوا نسبت به تجهیز امکانات جهت تسریع در ممیزی املاک شهر کرمانشاه اقدام کند. وی افزود: مناطق نسبت به …

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی، نادر نوروزی در جلسه شورای معاونان که با حضور مدیران در شهرداری منطقه هشت برگزار شد با تاکید بر سرعت دهی به پروژه ممیزی املاک و مستغلات اظهار کرد: سازمان فاوا نسبت به تجهیز امکانات جهت تسریع در ممیزی املاک شهر کرمانشاه اقدام کند.

وی افزود: مناطق نسبت به اتمام، تصحیح، ترمیم و خط کشی آسفالت اقدام فوری داشته باشند.

شهردار کرمانشاه با اشاره به ایام نوروز تصریح کرد: پروژه‌های زیباسازی و عمرانی باید هرچه سریع‌تر به اتمام برسد و ثمره آن را شهروندان ببینند.

نوروزی با بیان اینکه پروژه معبر جدید میناآباد طی روزهای آینده افتتاح می‌شود گفت: این پروژه ضمن خارج کردن شهرک صدرا از بن بست، در کاهش ترافیک میدان آزادگان و شهرک پردیس نقش مهمی دارد.

وی با تاکید مجدد بر ایام نوروز، خواستار توجه بیشتر مناطق به پروژه‌های زیباسازی و نورپردازی شد و افزود: اجرای برنامه‌های فرهنگی در این ایام باعث شور و نشاط در شهر می‌شود که باید در دستور کار قرار گیرد.

شهردار کرمانشاه در پایان با اشاره به همزمانی ایام نوروز و ماه مبارک رمضان گفت: شستشو و غبارروبی مساجد در این ایام مد نظر قرار گیرد، در پارک‌ها جنگ شادی برگزار شود و در پارک رهایی منطقه هشت باتوجه به موقعیت خوبی که دارد، با استفاده از پرده سینمایی، برای شهروندان فیلم پخش شود.

همچنین نادر نوروزی شهردار کرمانشاه در ادامه برنامه هفتگی دیدار مردمی در یکی از مساجد منطقه ۷ شهرداری کرمانشاه حاضر شد و با شهروندان به گفت‌وگو پرداخت و به مشکلات مردمی رسیدگی نمود و در پایان دیدار مردمی به مطالبه تعدادی از نوجوانان و جوانان محل مبنی بر بازدید میدانی از کوچه‌ها و خیابان‌های پاسخ مثبت داد و با همراهی آنها به بازدید از سطح محله پرداخت و دستورات لازم و اکید مبنی بر آسفالت تعدادی از کوچه‌ها را با فوریت صادر کرد.

منبع خبر : ایمنا

امتیاز به خبر
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!