دسته بندی نشده

شهرداری تهران با کمبود امکانات و ماشین‌آلات آواربرداری روبه‌رو است

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی، میثم مظفر امروز _دوشنبه شانزدهم مردادماه_ در بازدید از محله جوانمرد قصاب و ریزش ساختمان‌های ناایمن اظهار کرد: آواربرداری به سرعت در حال انجام است و در دقایق اولیه حادثه دو نفر سالم از زیر آوار خارج شدند. وی افزود: سه مصدوم که از ناحیه پا دچار مصدومیت شده …

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی، میثم مظفر امروز _دوشنبه شانزدهم مردادماه_ در بازدید از محله جوانمرد قصاب و ریزش ساختمان‌های ناایمن اظهار کرد: آواربرداری به سرعت در حال انجام است و در دقایق اولیه حادثه دو نفر سالم از زیر آوار خارج شدند.

وی افزود: سه مصدوم که از ناحیه پا دچار مصدومیت شده بودند نیز از زیر آوار خارج و به مراکز درمانی منتقل شدند.

عضو شورای اسلامی شهر تهران خاطرنشان کرد: در این حادثه دو نفر از کارکنان نیروی انتظامی، دو نفر از همکاران شهرداری و یک شهروند تهرانی جان خود را از دست دادند و شب گذشته اجساد چهار نفر از زیر آوار خارج شد، در حال حاضر تلاش نیروهای آواربرداری و امدادی برای جست‌وجوی یک مفقودی دیگر از همکاران نیروهای سامانه ۱۳۷ شهرداری منطقه ۱۹، همچنان ادامه دارد.

مظفر ادامه داد: کمبود امکانات و ماشین‌آلات آواربرداری مشهود است در حالی که اگر این لوازم وجود داشت، آواربرداری با سرعت بیشتری انجام می‌شد، نیروهای شهرداری و مدیران ذی‌ربط در ۲۴ ساعت گذشته بدون وقفه در محل حادثه مشغول خدمت‌رسانی هستند.

به گزارش سرمایه ایرانی، احمد صادقی، عضو شورای اسلامی شهر تهران هم در این بازدید حضور داشت.

منبع خبر : ایمنا

امتیاز به خبر
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!